Termin handlu NBA 2023: Pięć drużyn, w tym Clippers i Warriors, odczuwa największą presję, by wykonać ruchy

Fani NBA uwielbiają zapach sezonu handlowego o poranku, a aromatyczne emisje są bardziej ostre w niektórych miastach niż w innych. Podczas gdy różnica jest podobna Boston CelticsI Denver Nuggetsy I Grizzly z Memphis Mogą z ufnością patrzeć na swoje drużyny zbliżające się do terminu wymiany 9 lutego, podczas gdy inni spoglądają na swoje dziury w składzie, jak LeBron James gapi się na JR Smitha.

Dlatego w każdym biurze obsługi w NBA stosowane są różne poziomy pilności. Postanowiliśmy przyjrzeć się pięciu franczyzobiorcom, którzy stoją pod największą presją przed terminem handlu 2023 r.

minimum: Słabe występy i brak ciągłości z powodu kontuzji stworzyły poczucie pilnej potrzeby zdobycia przedsezonowego faworyta do tytułu, który był zdecydowanie przeciętny.

„Hej, nie wiesz, że kiedy Kawhi Leonard i Paul George są razem na korcie…” Bla, bla, bla. W tym momencie walczący o mistrzostwo Clippers istnieją w równoległym wszechświecie z Hot Dog Fingers i Raccacoonie. W tym wszechświecie – to ma znaczenie – są drużyną .500 z czwartą najgorszą ofensywą w NBA. Leonard i George rozegrali razem tylko 18 gier, a ich bilans to 11-7. Niezbyt wzbudzające zaufanie.

Dobrą wiadomością jest to, że ta lista jest doskonale zaprojektowana do handlu, z pensjami średniego poziomu, które można wykorzystać jako wypełnienie większej umowy lub zamienić na lepszego gracza za podobną cenę. Nick Batum, Reggie Jackson, Robert Covington, Luke Kennard, Marcus Morris Sr. i Norman Powell zarabiają po 10-16 milionów dolarów, a kontrakt Jacksona jest jedynym, który wygasa z końcem tego sezonu. Clippers (wreszcie) mają również wybór w pierwszej rundzie do wymiany, a biorąc pod uwagę obecny stan zespołu z dwiema starzejącymi się gwiazdami, wybór 2028 może wyglądać bardzo interesująco dla potencjalnego partnera.

Point Guard jest najbardziej oczywistym obszarem do poprawy, ponieważ Jackson zrobił krok w tył w tym sezonie, a Clippers mają ocenę netto -6,6 z Johnem Wallem na parkiecie. Wynagrodzenie Walla w wysokości 6,4 miliona dolarów może okazać się przydatne w handlu, z potencjalnymi celami, takimi jak Utah Jazz Weterynarz Mike’a Connelly’ego – Większa huśtawka – dzikie ptaki Rozgrywający Fred VanVleet.

Ten zespół jest zbudowany na mistrzostwa, ponieważ dwa sezony temu byliśmy tak blisko, ale teraz po prostu wydaje się, że coś musi się wydarzyć, choćby po to, by pozbyć się złego samopoczucia. Leonard zaczyna grać jak dawniej, a ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to zmarnować zdrowy sezon, ponieważ nie wiemy, ile jeszcze zostało. Pilność jest z pewnością obecna w Clippers.

2. Toronto Raptors

minimum: Przy tak wielu wpływowych graczach zbliżających się do terminu, którego im brakuje, może to być dobry moment, aby Raptors sprzedali swoje kawałki i spojrzeli w przyszłość.

Toronto jest wymieniane przez naszego Sama Quinna jako jeden z potencjałów Sprzedawcy na rynku, którzy mogą dyktować termin zawarcia transakcjigdzie drużyna ma mnóstwo rzadkich towarów – graczy, którzy naprawdę mogą wpłynąć na szanse wygranej drużyny przeciwnej.

READ  Rachunki vs.

Podobno dwukierunkowy OG Anunoby narzekał na swoją rolę w zbrodni i będzie rządził dużym rozszerzeniem w najbliższej przyszłości. Rozgrywający All-Star Fred Van Fleet jeszcze nie doszedł do porozumienia w sprawie przedłużenia i prawie na pewno zrezygnuje z ostatniego roku swojej umowy, aby wejść do wolnej agencji w tym sezonie, jeśli nie osiągną porozumienia. Gary Trent Jr. również prawdopodobnie odmówi. 38-procentowy strzelec 3-punktowy w karierze stracił swoją opcję po tym sezonie i wkracza na rynek wolnych agentów. Jeśli chcesz myśleć szerzej, napastnik All-NBA Pascal Siakam – którego kontrakt wygasa po następnym sezonie – może być również dostępny, jeśli Masai Ujiri i front office otrzymają ofertę, której po prostu nie mogą odrzucić.

Presja wywierana na Raptors w tym ostatecznym terminie handlu koncentruje się wokół ważnej decyzji: zdmuchnąć to, wytrzymać lub coś pomiędzy.

Ponieważ tytuły Gracza Roku Scotty’ego Barnesa rzekomo nie wchodzą w grę, organizacja musi ustalić, którzy Anunoby, VanVleet, Trent i Siakam, jeśli w ogóle, są kluczową częścią przyszłości. Średnio 500 i bez pieniędzy w księgach po latach 2023-24 poza Chrisem Boucherem, Raptors są uzasadnionym kandydatem na czołg / przebudowę. Wszystkie te elementy przyniosą duże zyski, a reszta tego sezonu będzie poświęcona wpisowi do loterii Victora Wimpanyamy, Scottowi Hendersonowi. Trzon zbudowany wokół Barnesa, tegorocznego draftu i wszelkich młodych graczy, których sprowadziliby do wymiany, nie byłoby najgorszą rzeczą na świecie — zobacz, jak Utah Jazz udało się zachować znaczenie pomimo wymiany dwóch graczy All-NBA.

I odwrotnie, Raptors mogli zdecydować, że w rzeczywistości jest to fundament, na którym zostali zbudowani, aby zdobyć tytuł, a pierwsza połowa tego sezonu była tylko fuksem, który wkrótce zostanie poprawiony. Pamiętaj, że Boston Celtics mieli mniej niż 0,500 o tej porze w zeszłym roku, zanim nagle stali się nie do pokonania i ścigali się o drugie miejsce w Konferencji Wschodniej i występ w finałach NBA. Wymiana części Toronto na marginalne ulepszenia brzmi jak półśrodek, ale to też jest opcja.

Chodzi o to, że Raptors muszą podjąć zdecydowaną decyzję, która wiąże się z dużą presją.

minimum: Problemy Warriors w tym sezonie można rozwiązać poprzez wymianę, ale w trakcie tego procesu będą musieli zrezygnować z pomostu do przyszłości.

Nie da się tego obejść: obrońcy tytułu walczyli w tym sezonie. a Nowoczesny raport Powiedział, że front office Warriors nie powinien wymieniać żadnego z trzech byłych typów loterii – Jamesa Wisemana, Jonathana Cumingi i Mosesa Moody’ego – przed terminem, ale zawsze wiąże się to z zastrzeżeniem „może ulec zmianie”. Biorąc pod uwagę, że Wiseman prawdopodobnie będzie uczestniczył w jakimkolwiek znaczącym handlu w Golden State, wydaje się, że na horyzoncie pojawia się kolejny cichy termin.

Zawsze jednak jest – Zawsze – Pilna potrzeba zmaksymalizowania wspaniałego okna Steve’a Curry’ego. Warriors przesunęli się z drugiego miejsca pod względem skuteczności defensywnej w zeszłym sezonie na 14. miejsce w tym roku, podkreślając znaczenie Otto Portera Jr. i Gary’ego Paytona II w rotacji mistrzowskiej. Z całej trójki młodych tylko Kuminga wydaje się minimalnie chętny do udziału w przygotowaniach do playoffów, a nawet on miał wzloty i upadki. Donte DiVincenzo był świetnym dodatkiem, ale JaMychal Green – który miał wypełnić swoją rolę mobilnego, dużego faceta – jak dotąd nie do końca się sprawdził.

READ  Chase Elliott obiecuje kontynuować jazdę na snowboardzie po wypadku

Dodanie gracza takiego jak Jakob Poeltl jako rezerwowego centrum (czego bardzo brakuje Warriors, chyba że Wiseman szybko coś wymyśli) prawdopodobnie pomogłoby obronie, ale będą musieli pozbyć się Wisemana, aby dopasować pensję. To samo, jeśli zdecydują się na świetnego skrzydłowego, takiego jak Jalen McDaniels. Warriors zawsze mogą stać z boku na rynku przejęć, ale czy ktoś taki jak Rudy Gay zaprowadzi cię na szczyt?

Należy pamiętać, że Golden State również nie chce pensji, która dodawałaby się do ogromnego rachunku podatku od luksusu, więc każdy, z kim handlują, prawdopodobnie wynajmuje wygasłą umowę. Czy odrzuciłbyś jeden ze swoich typów w małej loterii za kilka miesięcy wygranej teraz?

Większość drużyn powiedziałaby „nie”, ale Warriors mają starzejące się mistrzostwa uzbrojone w jednego z najlepszych graczy w historii u szczytu – co z pewnością utrudnia sprawę przed upływem terminu.

minimum: Luka Doncic to jednoosobowy program i być może nadszedł czas, aby wykonać ruch, aby okazać dobrą wolę pokoleniowej gwieździe.

Chociaż Mark Cuban nalegał na to źle to zrozumiałem. Tima McMahona z ESPN Zgłosiłem na początku tego miesiąca że Luka Doncic „zdecydowanie wskazał”, że chce, aby Mavericks uaktualnili skład przed terminem handlu. Kiedy 23-letni kandydat na MVP testu czuje, że potrzebuje więcej pomocy, odczuwa silną presję, by się zobowiązać. I czy naprawdę można go winić?

Doncic gra na historycznym poziomie, ale Mavs oscylują wokół 0,500 przez większą część sezonu, częściowo z powodu utraty współbiegacza – Jalena Brunsona – do New York Knicks To jest poza sezonem. Dallas nie zaproponował żadnego rozsądnego, logicznego zastąpienia Brunsona, a dodanie Christiana Wooda zaszkodziło obronie tak samo, jak pomogło ataku. Pozostaje tylko to, że Mavericks nie są w stanie wygrać większości meczów, chyba że Doncic wpadnie w szał – co na szczęście dla nich zdarza się często.

Mavs mają pensje Wooda, Tima Hardaway Jr. i Spencera Dinwiddiego, o które mogą grać, a także wiele dostępnych wyborów w drafcie. Co ich dopadnie i z czego są skłonni zrezygnować, dopiero się okaże. Czy front office może przekonać Doncica, że ​​zatrzymanie ich aktywów na późniejszą wielką huśtawkę jest mądrzejsze niż uzyskiwanie marginalnej pomocy teraz na peryferiach? Czy ultra-konkurencyjny Doncic otworzy koncepcję kopnięć przede wszystkim w sezonie, w którym jest, konserwatywnie, jednym z pięciu najlepszych graczy w NBA?

Wolna agencja Doncica jest jeszcze daleko w prawdziwym życiu (2026), ale z perspektywy NBA szybko się zbliża. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to popełnić jakikolwiek błąd, który mógłby ostatecznie popchnąć Doncica do drzwi, więc Mavericks muszą podejść do tej sytuacji delikatnie i mądrze.

READ  49ers QB Brock Purdy zerwał UCL w prawym łokciu

minimum: LeBron James nie chce spędzić ostatnich dni swojej kariery w przeciętnej drużynie, ale kierownictwo i właściciel niechętnie wykorzystują przyszłe aktywa, by wziąć udział w przegranej walce.

Ostatnio LeBron James Opowiedział o aktualnej sytuacji swojego zespołu: „Wiesz, co powinno się stać”. Niestety, w całej krainie Laker było wiele różnych iteracji, co dokładnie powinno się wydarzyć. Wymiana Russella Westbrooka? Zatrzymać Westbrook, ale wymienić Patricka Beverleya? Wymienić Anthony’ego Davisa? Wymienić samego LeBrona?

Niezależnie od tego, którą wersję uważasz za mądrzejszą, trudno argumentować, że Lakers mają jakiekolwiek szanse na zdobycie tytułu NBA ze swoim obecnym składem, więc musi nastąpić rotacja – czy to przed terminem wymiany, czy w wolnej agencji w nadchodzącym sezonie. Wydaje się, że James nie ma ochoty czekać, ale fakt, że podpisał przedłużenie umowy, które pozwoli mu przetrwać następny sezon, przynajmniej trochę odciąży front office.

Istnieje jednak pilna potrzeba. Biuro Lakers pokazało to samo w poniedziałek, Zakończenie pierwszej znaczącej transakcji sezonu handlowego wraz z przejęciem Rui Hachimura od Washington Wizards.

James, który wkrótce miał zostać najlepszym strzelcem w historii ligi, zdobywa średnio prawie 30 punktów na mecz i prawie 60 procent rzutów za dwa punkty. Davis, przez krótki czas zdrowy, wyglądał na najbardziej dominującego gracza w lidze. Pomimo wszystkich ciosów otrzymanych z powodu podejmowania decyzji w późnej fazie gry (lub braku podejmowania decyzji), Westbrook spisał się dobrze od czasu przeniesienia na ławkę, zdobywając 16,5 punktu, 7,9 asysty i 6,5 zbiórki przy 44-procentowej skuteczności w strzelaniu. utworzyć kopię zapasową. Nowy trener Darvin Hamm wydaje się, że Lakers grają twardo z obu stron. Coś tam jest, bez względu na to, jak słaba jest świeca.

Wygląda na to, że Westbrook wymieniał się na duet Buddy Hield i Myles Turner z Indiany od zarania dziejów, PaceryNiedawny upadek pod nieobecność Tyrese’a Halliburtona może sprawić, że ta umowa będzie dla nich nieco bardziej realistyczna. Punktem spornym w każdej umowie z Westbrook zawsze była pierwsza runda 2027 i / lub 2029, którą Lakers musieliby wystawić jako rekompensatę. pogląd jest taki, że jesteś winien Jamesowi i swoim fanom zrobienie wszystkiego, jednocześnie grając na tym poziomie. Druga strona jest taka, że ​​żadna umowa na stole nie sprawi, że Lakers będą pretendentami do tytułu w tym sezonie, więc dlaczego nie zatrzymać swoich żetonów do następnego lata , kiedy masz również dużo miejsca ze względu na kontrakt z Westbrook Books.

Z pewnością widać obie strony, ale kiedy król ogłasza, że ​​​​chce wykonać ruch, zwiększa to presję na Roba Pelinkę i spółkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *