Horoskop dla Barana na kwiecień 2022 r.

Horoskop dla Barana w kwietniu

Każdy dzień zbliża się do najlepszego okresu w twoim życiu, a ten wspaniały trend rozpocznie się w przyszłym miesiącu, 10 maja, kiedy Jowisz, dawca prezentów i szczęścia, wejdzie do Barana po raz pierwszy od 12 lat. Otrzymałem już dowody na to, że życie zmieni się na lepsze i że wiele dobrych rzeczy jest w drodze.

Minęło 12 lat, odkąd otrzymałem nagrodę Jowisza, ponieważ ta planeta szczęścia i dobroci potrzebuje ponad dekady, aby krążyć wokół Słońca i odwiedzać każdy z dwunastu domów znaków. Kupujący zazwyczaj spędza w każdym domu łącznie rok. Pokochasz nadchodzący okres – będzie to jeden z najlepszych okresów w Twoim życiu!

W rzeczywistości, gdy Jowisz wejdzie do Barana 10 maja, wejdziesz w swój błyszczący szmaragdowy rok i będziesz miał wiele dobrych rzeczy: podróż za granicę lub daleko, lepsze zdrowie, możliwości w nieruchomościach, szczęście z rodziną i dziećmi. Doświadczysz rozwoju kariery i zysku finansowego, będziesz w kontakcie z wieloma ludźmi, poszerzysz swój krąg, niektórzy wyjątkowi i nowi ludzie, których spotkasz w swoim życiu, pozostaną i staną się nowymi bliskimi przyjaciółmi. W tym rozszerzonym kręgu, jeśli jesteś singlem, będziesz miał okazję poznać swoje prawdziwe ja.

Tylko osiem takich wizyt Jowisza u Barana można uzyskać, jeśli żyje się około 96 lat. Widzisz, jak rzadki i wyjątkowy jest ten wspaniały trend. Na razie przygotowujesz się, by stanąć w centrum uwagi jako niebiański ulubieniec. Wciąż na skrzydłach, czekając na rozpoczęcie orkiestry, światła na widowni przygasły, a kurtyna uniosła się, aż wszystkie oczy będą na ciebie. Stanie się to od 10 maja do 27 października 2022 roku. Następnie Jowisz będzie w Baranie od 20 grudnia 2022 do 16 maja 2023 roku. Jak widać, czeka Cię ekscytująca podróż. Najlepszym sposobem, aby w pełni wykorzystać obfitość kosmicznych prezentów, które pojawią się na twojej drodze, jest jasne wyobrażenie o tym, co z pasją chcesz, aby wydarzyło się dalej. Musisz być selektywny – nie stresuj się zbytnio!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *