Hurra! Universal Studios Hollywood dostanie własne uniwersum Super Nintendo

Hej Nintendo, nie możemy uwierzyć, że kiedykolwiek cię przesłuchiwaliśmy. Pomyśleliśmy, że pozwolisz sobie na kolejny 10 marca bez zamieszania lub gorzej – jak Aktywne usuwanie rzeczy Mario z naszego życia – Ale udowodniłeś nam wszystkim, że się myliliśmy!

Dziś, w tym dniu Mario, mamy ekscytujące nowe ogłoszenie: Super Nintendo World, po sukcesie w Universal Studios Japan, również przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych.

I… to wszystko, co wiemy! Czy będzie to doświadczenie podobne do japońskiego, które skupia się głównie na ogólnym wyglądzie Super Mario z jedną lub dwiema przejażdżkami i kawiarniami, czy będzie to Big Rollercoasters? Przeważnie nie. Ale czy nie lubisz jeździć rakietą? Super Mario Słoneczko? lub mały koszyk od osioł kon? lub dosłownie którykolwiek z plików Mario Kart 8 utwory? Chodź!

Szef działu zarządzania portfelem dla osób trzecich w Nintendo, John Vignucci, opublikował zdjęcie parku w akcji:

możesz Przeczytaj wszystko o japońskiej grze Super Nintendo World, klikając tutajPowiedz nam, które fragmenty chciałbyś zobaczyć w wersji amerykańskiej! Czy to jedzenie? dobra? Przytulne życie żaby? To żaba, prawda? Powiedział nam, że to ropucha.

READ  Naukowcy DeepMind wyszkolili sztuczną inteligencję do kontrolowania syntezy jądrowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *