Hurra! Universal Studios Hollywood dostanie własne uniwersum Super Nintendo

Hej Nintendo, nie możemy uwierzyć, że kiedykolwiek cię przesłuchiwaliśmy. Pomyśleliśmy, że pozwolisz sobie na kolejny 10 marca bez zamieszania lub gorzej – jak Aktywne usuwanie rzeczy Mario z naszego życia – Ale udowodniłeś nam wszystkim, że się myliliśmy!

Dziś, w tym dniu Mario, mamy ekscytujące nowe ogłoszenie: Super Nintendo World, po sukcesie w Universal Studios Japan, również przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych.

I… to wszystko, co wiemy! Czy będzie to doświadczenie podobne do japońskiego, które skupia się głównie na ogólnym wyglądzie Super Mario z jedną lub dwiema przejażdżkami i kawiarniami, czy będzie to Big Rollercoasters? Przeważnie nie. Ale czy nie lubisz jeździć rakietą? Super Mario Słoneczko? lub mały koszyk od osioł kon? lub dosłownie którykolwiek z plików Mario Kart 8 utwory? Chodź!

Szef działu zarządzania portfelem dla osób trzecich w Nintendo, John Vignucci, opublikował zdjęcie parku w akcji:

możesz Przeczytaj wszystko o japońskiej grze Super Nintendo World, klikając tutajPowiedz nam, które fragmenty chciałbyś zobaczyć w wersji amerykańskiej! Czy to jedzenie? dobra? Przytulne życie żaby? To żaba, prawda? Powiedział nam, że to ropucha.

READ  Ogłoszono Soul Hackers 2 na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One i PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *