Indeks Dow Jones S&P 500 rośnie po niestabilnym tygodniu

Na kilka minut przed uruchomieniem tygodnika „AMA” Alexa Mashinsky’ego, dyrektora generalnego Celsius Network LLC – lub „Ask Mashinsky Anything” – w piątek w południe film został usunięty z YouTube.

To rozwiało nadzieje klientów, którzy z niepokojem czekali na wiadomość od pożyczkodawcy kryptowalut, który powiedział klientom w niedzielę wieczorem, że tymczasowo wstrzymuje wszystkie wypłaty, wymiany i przelewy między kontami z powodu „ekstremalnych warunków rynkowych”.

„Chociaż pokonamy kilka bardzo trudnych wyzwań, na razie wstrzymamy AMA, aby Celsius mógł skoncentrować się na tej bardzo ważnej pracy dla społeczności” – powiedział 56-letni Mashinsky we wcześniej nagranym raporcie. wideo.

Celsius twierdzi, że ma aktywa o wartości 11,7 miliarda dolarów u 1,7 miliona klientów. W czwartek firma poinformowała, że ​​„pracuje przez całą dobę”, aby rozwiązać ten problem, ale nie podała żadnych szczegółów dotyczących tego, kiedy wypłaty zostaną wznowione.

Dziennik Wall Street wspomniany Celsius zatrudnił prawników zajmujących się restrukturyzacją, aby pomogli uporać się z narastającymi problemami finansowymi.

Przed anulowaniem AMA ponad 2000 użytkowników dyskutowało na temat Celsjusza na czacie w YouTube. Niektórzy byli rozczarowani milczeniem pana Mashinsky’ego.

„Jestem pewien, że twoje AMA byłoby trudne, ale powinieneś to zrobić. Wstydź się sobie i Celsjuszowi za ucieczkę ze społeczeństwa. Dużo otwartości i przejrzystości. Straciłem wsparcie i mam nadzieję, że Bóg” powiedział jeden z osoby o nazwie użytkownika „dasgigler”. Nigdy nie trać mojego szyfrowania.

Inne firmy kryptograficzne Są też pod presją. Babel Finance, firma zajmująca się pożyczkami i handlem kryptowalutami z Hongkongu, powiedziała w piątek, że zawiesi umorzenia i wypłaty ze wszystkich produktów, powołując się na „nadzwyczajną presję na płynność”.

„Jesteśmy w bliskim kontakcie ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i będziemy dzielić się aktualizacjami w odpowiednim czasie. Babel Finance nie ma kontaktu z Melsiusem” – powiedział rzecznik firmy.

READ  Sprawa Ripple dobiega końca, ale walka o jasność musi „kontynuować” – Brad Garlinghouse

Również w piątek, kryptowalutowy fundusz hedgingowy Three Arrows Capital powiedział, że Powołał doradców prawnych i finansowych Aby zbadać opcje, w tym sprzedaż aktywów i ratowanie przez inną firmę. Fundusz hedgingowy poniósł ogromne straty ze sprzedaży kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *