Inside Out 2 znajduje się na liście 10 najlepszych filmów animowanych wszechczasów w kraju

Disneya/Pixara Na lewą stronę 2 Wciąż rośnie i sięga 799,7 mln dolarów Globalnie do wtorku. Tymczasem międzynarodowy box office w stałym tempie przekracza granicę czterech stuleci 411,9 mln dolarów Na dzień wczorajszy z 44 rynków zagranicznych. W Północnej Ameryce, Na lewą stronę 2 wzrosła do 387,8 mln dolarówporusza się dobrze na lokalnym wykresie ruchomym.

Po 12 dniach od premiery krajowej ta przebojowa kontynuacja jest obecnie dziesiątym filmem animowanym wszechczasów, wyprzedzonym przez… Minionki: Narodziny Gru (370 milionów dolarów), Gdzie jest Nemo (381 milionów dolarów) i Spider-Man: Przez Spider-Verse (382 miliony dolarów). Następnym tytułem animacji, który pokonasz lokalnie, jest tytuł Disneya Mrożony.

Na całym świecie pytanie brzmi: kiedy, a nie czy Na lewą stronę 2 Przekracza granicę 1 miliarda dolarów. Juggernaut kierowany przez Kelseya Manna jest już na dobrej drodze, aby przewyższyć pierwszego Na lewą stronę859 milionów dolarów na całym świecie.

Wtorek, Na lewą stronę 2 W Ameryce Północnej dodał 18,4 miliona dolarów (18% weekendu), co stanowi najwyższy w historii wtorek inny niż grudniowy (7. co do wielkości w historii).

We wtorek na arenie międzynarodowej IO2 Umieść w banku pamięci kolejne 19,6 miliona dolarów, czyli 12% w stosunku do poprzedniego weekendu.

Do wtorku najważniejsze rynki zagraniczne to Meksyk (68,4 mln dolarów) Zjednoczone Królestwo (31,1 mln dolarów), Korea (30,4 mln dolarów), Brazylia (23,3 mln dolarów), Włochy (22,4 mln dolarów), Niemcy (19 milionów dolarów), Argentyna (16 milionów dolarów), Hiszpania (15,7 mln dolarów), Francja (14,9 mln dolarów) i Australia (13,8 mln dolarów).

We wtorek przy cenie 12,5 miliona dolarów Chiny Na dzień dzisiejszy wzrosła do 13,8 miliona dolarów (różnica nie jest uwzględniona w powyższej sumie). W walucie lokalnej film przewyższył już oryginał, a Maoyan spodziewa się, że ostateczny koszt wyniesie 33,4 miliona dolarów, czyli o 150% więcej niż pierwszy film w walucie lokalnej. Premiera w Japonii odbędzie się 1 sierpnia.

READ  James Gunn odpowiada na wezwanie do anulowania serialu Green Lantern HBO Max – ostateczny termin

W nadchodzących dniach będziemy mieli więcej aktualizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *