Ireland Baldwin wyjaśnia, dlaczego w wieku 26 lat przeszła „mini-lifting”

Ireland Baldwin wyjawiła, dlaczego przeszła minimalnie inwazyjną operację plastyczną, po tym, jak w tak młodym wieku spotkała się z reakcją na zmianę twarzy.

W nowym filmie na Instagramie opublikowanym we wtorek po południu 26-letnia modelka wyjaśniła, że ​​w zeszłym tygodniu przeszła „godzinną procedurę w gabinecie” o nazwie FaceTite, która nie wymaga znieczulenia.

„Nie idziesz pod nóż. Nic takiego. Powiedziałem jej ponad 691 000 obserwujących: „Powodem, dla którego to zrobiłem, było to, że miałem na twarzy tę upartą kieszeń tłuszczu i dodatkową skórę”.

Szczerze mówiąc: Ireland Baldwin opowiada o tym, dlaczego w tym miesiącu przechodzi FaceTite, minimalnie inwazyjny zabieg kosmetyczny porównywalny z chirurgicznym liftingiem twarzy

Zanim jej hejterzy zdążyli powiedzieć jej, żeby „odchwiała się i ćwiczyła”, wyjaśniła, że ​​nawet kiedy miała „różne zaburzenia odżywiania” i była „chuda i przerażająca”, nadal miała „ten podbródek”.

„W miarę jak przybierałam na wadze i stawałam się starsza, to wcale nie znikało. Po prostu było coraz gorzej” – wyjaśniła. „Boję się znieczulenia i chirurgii plastycznej”.

Rozważając możliwości rozwiązania swoich największych niepewności, powiedziała, że ​​szukała „najbardziej odpowiedniej dla wieku i minimalnie inwazyjnej opcji”.

Uzdrowienie: W nowym filmie na Instagramie opublikowanym we wtorek po południu 26-letnia modelka wyjaśniła, że ​​FaceTite to minimalnie inwazyjna, godzinna procedura w gabinecie, która nawet nie wymaga znieczulenia.

Uzdrowienie: W nowym filmie na Instagramie opublikowanym we wtorek po południu 26-letnia modelka wyjaśniła, że ​​FaceTite to minimalnie inwazyjna, godzinna procedura w gabinecie, która nawet nie wymaga znieczulenia.

Bomba zwróciła również uwagę na to, jak ludzie obłudnicy złoszczą się na celebrytów za to, że są uczciwi, gdy wykonują pracę.

– Wszyscy jesteście niegrzeczni. porozmawiajmy trochę. Więc musisz wybrać jeden. Albo będziesz zły na ludzi, którzy nie są otwarci i przejrzyści w kwestii pracy, którą dla siebie wykonali. Albo złościsz się na ludzi, ponieważ robią swoje. Nie masz obu.

Kontynuowała: „Wybieram otwartość i przejrzystość w tego rodzaju sprawach, ponieważ nie chcę wprowadzać w błąd… Nigdy nie używam tutaj filtrów”. Nie dokonałem żadnych innych modyfikacji mojego ciała ani twarzy.

Nigdy w życiu nie miałem wypełniaczy do ust. Nie miałam wypełniaczy na twarzy. Nie żeby było w tym coś złego, kontynuował Baldwin.

Trzy dni temu Baldwin zaszokowała świat, gdy ujawniła, że ​​w tak młodym wieku przeszła „mini-chirurgię plastyczną”.

Modelka przeszła „minimalnie inwazyjny” zabieg wraz ze swoją kuzynką Alaą (27 lat), który ma na celu trwałe zniszczenie komórek tłuszczowych i napięcie skóry w dolnej części twarzy i szyi.

Na Instagramie w niedzielę córka Aleca Baldwina i Kim Basinger po wizycie u lekarza robiła selfie owinięte bandażami uciskowymi.

Próbowałem wszystkiego: „Jak przybrałem na wadze i gdy byłem starszy, to wcale nie zniknęło.  Wyjaśniła, że ​​jest coraz gorzej.  „Boję się znieczulenia i chirurgii plastycznej”

To jej twarz: rozważając możliwości rozwiązania swoich największych niepewności, powiedziała, że ​​szukała

Próbowała wszystkiego: Baldwin mówił dalej, zanim hejterzy kazali jej „dietować i ćwiczyć”, nawet gdy miała „szereg zaburzeń odżywiania” i była „chuda i przerażająca”, nadal miała „ten podbródek”.

Utrzymywanie prawdy: Bombshell poruszył również, w jaki sposób obłudnicy złoszczą się na celebrytów za to, że są uczciwi, gdy wykonują pracę.

Utrzymywanie prawdy: Bombshell poruszył również, w jaki sposób obłudnicy złoszczą się na celebrytów za to, że są uczciwi, gdy wykonują pracę.

Irlandia skomentowała ten duet: „Kuzyni, którzy są razem, trzymajcie się razem”.

Fani byli zszokowani jej decyzją o poddaniu się mini liftingowi, gdy miała dwadzieścia kilka lat, komentując: „Nie potrzebuję Facetite. Jesteś taki wspaniały.’; Byłeś doskonały. Dlaczego zmiana??

„Większość 26-latków unika kredytów studenckich.”; 'Dlaczego miałbyś to sobie zrobić?!’; To jest śmieszne i nikt z was nie potrzebuje typowania twarzy! Potrzebuję FaceTyte’; Za młody, żeby to zrobić! … Czemu ? Twoja twarz jest tak piękna jak jest!!!! ’;

Wcześniej: Irlandia została nakręcona na początku tego miesiąca

PO: W niedzielę na Instagramie córka Aleca Baldwina i Kim Basinger zrobiła sobie selfie owinięte bandażami uciskowymi.

Przed i po: W niedzielę na Instagramie córka Aleca Baldwina i Kim Basinger zrobiła sobie selfie, gdy była owinięta bandażami uciskowymi.

Jesteś już za młoda i za piękna na to wszystko. Masz niesamowite DNA od swoich rodziców, dobrze się nim opiekuj. ’; „Ale jesteś taka piękna i bez tej twarzy – jesteś taka piękna”.

Inni fani chwalili gwiazdę za jej otwartość, ale napisali: „Wszyscy wyglądacie gorąco”; „Kochamy przejrzystą i elegancką królową”; „Żyj dla przejrzystości”; „Zawsze piękna bez względu na wszystko!”

READ  Reżyser „Halloween Ends” reaguje na reakcję fanów, prowadzi do alternatywnego podziału akcji

Irlandia zwróciła się do dr Michaela Kima o zabieg, który wykorzystuje „lipolizę wspomaganą częstotliwością radiową (RFAL) zawartą w cienkiej różdżce umieszczonej pod skórą”.

FAMILY FUN: Ireland ujawniła na Instagramie swoje proste plany powrotu do zdrowia po operacji

FAMILY FUN: Ireland ujawniła na Instagramie swoje proste plany powrotu do zdrowia po „mini-liftingu” po wizycie u chirurga plastycznego ze swoją kuzynką Alaią

Zbyt młody?  Fani byli zszokowani jej decyzją o poddaniu się mini-liftingowi, gdy miała dwadzieścia kilka lat

Zbyt młody? Fani byli zszokowani jej decyzją o poddaniu się mini-liftingowi, gdy miała dwadzieścia kilka lat

Wsparcie: Inni fani chwalili gwiazdę za jej szczerość i uczciwość

Wsparcie: Inni fani chwalili gwiazdę za jej szczerość i uczciwość

RFAL „trwale niszczy komórki tłuszczowe i jednocześnie napina skórę od dołu twarzy i szyi”.

Ponadto Facetite może zapewnić wyniki podobne do mini liftingu bez związanych z tym blizn, przestojów i kosztów.

Jaka jest twarz?

Facetite może zapewnić wyniki podobne do mini liftingu twarzy bez związanych z tym blizn, przestojów i kosztów.

Wykonuje się go w miejscowej lub lekkiej sedacji w biurowej sali operacyjnej z okresem rekonwalescencji wynoszącym tylko dwa do pięciu dni.

Wyniki będą widoczne natychmiast i będą się poprawiać przez okres do 6 do 12 miesięcy.

FaceTite wykorzystuje lipolizę wspomaganą częstotliwością radiową (RFAL) zawartą w cienkiej różdżce umieszczonej pod skórą.

Dzięki temu dr Kim może bezpiecznie dostarczać energię, która trwale niszczy komórki tłuszczowe i jednocześnie napina skórę dolnej części twarzy i szyi.

„Wykonuje się go w miejscowej lub lekkiej sedacji w biurowej sali operacyjnej z okresem rekonwalescencji wynoszącym tylko dwa do pięciu dni”.

Pojawia się po tym, jak Ireland podzieliła się szczerym postem o byciu w „najbardziej wolnej umysłowej przestrzeni”, odkąd spakowała się i wyjechała z Los Angeles na wybrzeże Oregonu, gdzie teraz mieszka z chłopakiem, muzykiem RAC.

Zainspirowana wiadomością na Instagramie, którą Camila Cabello napisała w zeszłym tygodniu, Irlandia napisała długi post, w którym szczegółowo opisała ją Problemy z wizerunkiem ciała, do złego zachowania w Internecie i zdrowie psychiczne.

READ  Megyn Kelly kpi z Kamali Harris i Michelle Obamy za pochwały „Cowboy Carter” Beyoncé: „Musimy udawać, że to Drugie Przyjście”

Powiedziała: „Będąc taką złą osobą **** i że mam już dość przyjmowania tak wielu ludzi w Internecie, wiem oczywiście, że upał nigdy nie przestanie tam być. Wiem, że im bardziej się tam angażuję, tym więcej ludzi znajdzie powody, by mnie wyróżnić. Ale to dobrze!!’

Dodała: „Oczywiście, nie jestem nawet blisko sławy Camilli, ale mówię o każdym słowie w jej poście. Internet od dziecka nazywał mnie grubą, brzydką, bezwartościową i nieistotną.

Irlandia w przeszłości głośno mówiła o swojej walce z zaburzeniami odżywiania i powiedziała, że ​​to „smutne i żałosne”, że inni ludzie płaczą w Internecie, zwłaszcza „kobiety, które robią to innym kobietom”.

Spędziłem tyle lat głodując się, przejadając się, oczyszczając, mierząc, wchodząc na wagę, plując jedzeniem do torby, rujnując moje ciało wszędzie, ponieważ jakiś troll powiedział mi, że nie będę chuda i ładna jak moja mama . „

Cool and Quiet: Wsunęła się w parę słuchaczy pasujących do jej kuzyna i próbowała śmiać się z agresywnych bandaży dopasowanych rutyn.

Cool and Quiet: Wsunęła się w parę słuchaczy pasujących do jej kuzyna i próbowała śmiać się z agresywnych bandaży dopasowanych rutyn.

Ireland powiedziała, że ​​chociaż ma złe dni, romantycznie kocha jedzenie i jest dumna ze swojej sylwetki.

„Jasne, mam swoje obawy” – dodała. Wiem, że wielu z was lubi zakładać, że jestem pełna wypełniaczy do ust, implantów piersi i botoksu, ale chociaż nie ma absolutnie nic złego w żadnej z tych rzeczy, nie jestem, ale do diabła! Wystarczy zapytać!

Wskazała, że ​​zamierza spróbować „procedury w gabinecie”, aby sprawdzić, czy pomogło to jej niepewności wokół podbródka, i była „niegrzeczna” w stosunku do tego procesu.

A najfajniejsze jest to, że nie publikuję ujawniających zdjęć, nie poddaję się leczeniu i nie robię jacka dla żadnego z was. – To wszystko dla mnie – powiedziała.

Jak najlepiej: Irlandia niedawno udostępniła szczery post o byciu w

Robi, co w jej mocy: Irlandia niedawno opublikowała szczery post o tym, że znajduje się w „najbardziej wolnej przestrzeni umysłowej”, odkąd spakowała się i wyjechała z Los Angeles na wybrzeże Oregonu, gdzie teraz mieszka ze swoim chłopakiem-muzykiem RAC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *