Istnieje naukowy powód, dla którego zawodnicy Elden Ring kopią ci tyłek

Niedźwiedź runiczny, który może przemienić się w niedźwiedzia napędzanego mocą smoka, atakuje gracza w Pierścieniu Eldenów.

zrzut ekranu: Z oprogramowania

elden pierścień Rzuca w ciebie wszelkiego rodzaju demoniczne bestie, ale kilka sprawi, że twoje włosy staną na włosach, tak jak robi to Runebear, gdy złapie twój zapach. W ciągu setek godzin spędzonych nad otwartą grą FromSoftware ledwo zabiłem kilka Runbearów; Wolałbym dosłownie walczyć z Malenią lub, bardziej realistycznie, uciekać przed krzykiem. Być może skandaliczna trudność Runbearów wydawała się dziwnym i zabawnym kontrastem w momencie premiery?ale kilka miesięcy później doszliśmy do wniosku, że może być naprawdę dobry powód, dla którego mieli taki talent, by zbliżyć nas do Mariki.

jako parametr danych Czarownica Zuli Wskazuje w prowokującym do myślenia filmie, gdy wrócisz elden pierścień Opublikowany jako „test sieciowy” beta, Gracze odkryli Runbear Beyond Borders. Co dziwne, kiedy Runebear został zabity, upuściłby smocze serce. po, po elden pierścień Został wydany, a Runbear w grze nie działał w ten sposób, więc większość ludzi zapomniała coś o sercu. Ale po dalszych badaniach okazuje się, że Niedźwiedzie Runiczne mogą rzeczywiście mieć wyraźny związek ze smokiem.

Elden Ring – Ledwo możesz to zobaczyć

Zauważyłeś kiedyś, że oczy Runebeara pasują do kształtu gada i odcienia koloru konkretnego smoka? elden pierścień dokładnie? Może się to wydawać dziwną rzeczą, na której należy się skupić, ale wydaje się to celowe. W końcu smocze serca sprawiają, że gracz jest potężniejszy. A wszystkie większe stworzenia w grze mają nazwy sugerujące, że otrzymały w jakiś sposób wzmocnienie, być może dzięki runom, ale co by było, gdyby niedźwiedzie poszły inną drogą?

Jeden z komentatorów YouTube na filmie zauważa, że ​​na piersi Runebear znajdują się również nity, w których można się spodziewać serca. Wyglądają bardzo podobnie do smoczych łusek. Ralores Pisze. „Zwłaszcza ten na Ikonie Smoczych Serc”. Przyznaję, że byłam tak zajęta naśladowaniem bezgłowego kurczaka, że ​​nie zauważyłam tego drobnego szczegółu. Może to kamień żwirowy? Nie zapominajmy też, jakie są obecne Niedźwiedzie Runiczne akt Drop to Talizmany Czarodziejskiego Smoka, który przedstawia „Starego Niebieskiego Smoka”. dla byle jakiego powodu, elden pierścień Nadal kojarzy Runbears ze smokami aż do testów sieciowych.

Czytaj więcej: elden pierścień Creepypasta jest teraz prawdziwa i pyszna

Teraz możesz poczuć się lepiej ze swoim najgłębszym lękiem przed Niedźwiedziami Runicznymi. To nie tylko większe niedźwiedzie, ups. oni są Niedźwiedzie o napędzie smoka, więc Oczywiście, że cię rzuci, jakby to było nic.

READ  Funkcje Forge: 28 kwietnia 2023 r. | Cześć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *