Ivory Aquino prosi CEO Davida Zaslava o wydanie Batgirl

Aquino . z kości słoniowej

Aquino . z kości słoniowej
obrazek: Cindy Ord (Obrazy Getty)

Po wiadomościach prowadzonych przez Warner Bros. Oferty pogrzebowe do Dziewczyna nietoperz Film, który został pominięty z góry w tym miesiącu Pomimo ukończenia w 90%, Ivory Aquino przemawiał na półkach projektu HBO Max. leczyć Seria tweetów Do nowego CEO Dawid Zasławaktor opowiada o emocjonujących ostatnich tygodniach przed obsadą i ekipą DC Project.

Pisze: „Nie jestem w stanie z nikim rozmawiać o tej męce”. „Zdałem sobie sprawę, że nikt, poza osobami zaangażowanymi w film, tak naprawdę nie zrozumie, jak się czujemy. I czuję, że rozmowa o tym z moimi kolegami może przypominać pocieranie solą wciąż otwartej rany”.

Fuzja Warner Bros. Odkrycie doprowadziło do drastycznych zmian w firmie, w tym kilku innych anulowanych projektów dotyczących HBO Max oraz bieżących oryginalnych programów i filmów. jest wycofany z platformy. Świetne fryzury dla pracowników Również Wydarzenie.

„Mogę tylko próbować zrozumieć, jak to jest, gdy otrzymuje się minimalną opiekę, tak jak ty”, powiedział Aquino Zaslavowi. „Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, przez co przechodzi osoba na twoim stanowisku z tak wielką odpowiedzialnością za uczestnictwo. Wiem i pytam o coś takiego Dziewczyna nietoperz Taki jest wytwór naszych serc i dusz, że małe trybiki nie są postrzegane jako zwykłe instrumenty, których los określa formuła mająca na celu zyskanie na zyskach. Jesteśmy czymś więcej niż tylko narzędziami, jesteśmy ludźmi i artystami, którzy, mając taką możliwość, mogą wyprzedzić równanie i wykładniczo pomnożyć wynik”.

Dziewczyna nietoperz Podobno został pominięty, ponieważ taniej było obniżyć podatek od projektu niż ukończyć postprodukcję i dać mu budżet marketingowy. Aquino nadal podkreśla, że ​​niedawny cykl informacyjny zwiększył widoczność filmu bez efektownej kampanii, prosząc Zasława, aby ponownie rozważył swoją decyzję. na warunkach Dziewczyna nietoperz W zestawieniu z powrotem Michaela Keatona w roli Batmana trudno sobie wyobrazić, że od samego początku potrzebował ogromnego wsparcia promocyjnego.

If Batgirl ever comes out, it also co-stars Leslie Grace, J.K. Simmons and Brendan Fraser. Read Aquino’s full statement on Twitter.

READ  Wirusowy niedźwiedź polarny na lodzie przypomina o skutkach zmian klimatycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *