Jak czuli się członkowie Galerii Sław UFC, oglądając Kamaru Usman KO obok rodziny?

Rashad Evans z powrotem na chwilę z Camaro Usman, do jego dni mentoringu, gdy z czarnymi w południowej Florydzie. Z tego powodu oglądanie Leona Edwardsa kopiącego Usmana z zimna UFC 278 To było trudne do zniesienia.

Pogorszył się fakt, że był świadkiem Hall of Famer UFC Przerażający wynik Siedząc obok rodziny Osmanów w pierwszym rzędzie w Vivent Arena w Salt Lake City.

Niecałe 48 godzin później Evans otworzył się na temat „niezwykle bolesnego” doświadczenia w poniedziałek „Poranna walka”.

„Samo przebywanie tam było niesamowite, ponieważ siedzę tuż obok jego rodziny, a jego córka jest tuż obok mnie” – powiedział Evans. „Kiedy to wszystko się dzieje, po prostu słyszysz ten krzyk i to było po prostu szokujące. Dla mnie, bycie jak brat Camaro, po prostu patrzenie, jak schodzi w dół, po prostu sprawiło, że poczułem się chory. „

Reakcja Evansa została uchwycona w czasie rzeczywistym, wraz z grupą zawodników UFC siedzących na ziemi przed kamerą. The Niewierność okładki wideo od Edwardsa, który stracił 39-37 na kartach wyników trzech sędziów i wyrwał zwycięstwo z paszczy porażki do Ląduje ze złą głową na 56 sekund przed końcem piątej rundy Aby zdobyć tytuł UFC wagi półśredniej.

Evans wierzył, że Usman wygra na UFC 278, ale nie mógł też zignorować tego, jak się czuł.

„Nie sądziłem, że przegra, ale czasami masz – na przykład, gdy twój przyjaciel lub rodzina się kłóci – masz nieprzyjemne uczucie” – powiedział Evans. „I miałem takie nieprzyjemne uczucie, że nie mogłem się pozbyć tego. Kiedy wydarzyło się to kopnięcie, te najgorsze uczucia, te najgorsze rzeczy, te najgorsze myśli po prostu spełniły się w jednej chwili. To było druzgocące”.

Porażka Usmana była pierwszą w 16 meczach UFC i dopiero drugą w karierze. Osman nie zasmakował porażki od swojej drugiej profesjonalnej walki w maju 2013 roku.

READ  Nowojorskie nuty: Irving, Durant, Harris, Grimes, Quikley, Tobin

Usman (20-2 MMA, 15-1 UFC) nie rozmawiał z reporterami po UFC 278, gdy został zabrany do lokalnego szpitala. oprócz Kilka postów w mediach społecznościowychNie słyszał o nim w chwili pisania tego tekstu.

Evans poleciał na Florydę z Usmanem prywatnym odrzutowcem w niedzielę i wyszedł z rozmowy zadowolony z postępu byłego mistrza.

„Zapytałem go, jak sobie radzi. Powiedział: 'Wiesz, czuję się taki błogosławiony’”. I to mnie zaskoczyło, ponieważ nie spodziewałem się, że te słowa wyjdą z jego ust” – powiedział Evans. Ale on powiedział: „Czuję się bardzo szczęśliwy, ponieważ wczoraj w nocy nie poszło po mojej myśli i stało się coś bardzo niepokojącego”. Ale jestem szczęśliwy. I czuję się szczęśliwy, że miałem okazję pokazać wszystkim, jak cudownie jestem Jestem. I powiedział: „Pokażę mojej córce, co to znaczy upaść i sprawić, by wszystko nie poszło po twojej myśli, ale potem wstań i idź dalej”.

„Kiedy mi to powiedział, dostałem gęsiej skórki, ponieważ taką perspektywę przyjmujesz, gdy ją zaakceptujesz… Mam ochotę zasiać nasiona, aby uzyskać wielką wypłatę”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat karty, odwiedź MMA Junkie Event Center za UFC 278.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *