Jak James Spader podpisał kontrakt z dramatem po 10 sezonach – ostateczny termin

Alert spoilera: Ta historia zawiera wątki fabularne z ostatnich dwóch odcinków Czarna lista.

Czarna lista Zakończył swój 10-sezonowy bieg w NBC w czwartek, gdy Raymond Reddington Jamesa Spadera na dobre wymknął się władzom.

Przed podjęciem decyzji o zakończeniu dramatu Sony na początku tego roku, Czarna lista Był użytecznym graczem i niezawodnym wykonawcą sieci, pomimo zajmowania 10 różnych przedziałów czasowych w ciągu 10 sezonów. Przeszedł również poważną zmianę po sezonie 8, kiedy zarówno główna Megan Boone, jak i twórca John Bokenkamp odeszli. Ale tłum utknął. Sezon 9 Osiągnął 29,1 miliona widzów, ponad dwukrotnie więcej niż w grupie demograficznej 18-49 i całkowitej oglądalności na Live + 35 w porównaniu z danymi z tego samego dnia.

Sezon X rozpoczął się w marcu, kiedy Reddington stanął w obliczu „niebezpieczeństwa jak żadne inne”, gdy byli członkowie Czarnej Listy zbierali się przeciwko niemu w morderczym pragnieniu zemsty. Dwugodzinny finał rozpoczął się od wejścia Reddingtona na scenę, gdzie grupa uderzeniowa i mściwy kongresman Arthur Hudson (Toby Leonard Moore) próbowali zlokalizować nieuchwytnego przestępcę, który został informatorem FBI.

Pod koniec pierwszego odcinka Reddington staje twarzą w twarz z Hudsonem i strzela do niego po tym, jak kongresman wbija kulę w ochroniarza Reddingtona, który został agentem, Dembe Zumą ( Hisham Tawfik ). Reddingtonowi udaje się umieścić Demby’ego w domu opieki na leczenie, zanim kontynuuje swoją misję ucieczki z kraju.

Na początku drugiej godziny nazwanej „Dobranoc” grupa zadaniowa powraca, próbując zlokalizować Reddingtona, podczas gdy agent specjalny Jordan Nixon ( Derek Williams ) przysięga pomścić śmierć kongresmana, zabijając samego Reddingtona. Prowadzi to do pojedynku między Nixonem a zastępcą reżysera Haroldem Cooperem (Henry Lennix), ponieważ twardziele muszą być twardzi w chwilach kryzysu.

W międzyczasie Reddington przybywa do Hiszpanii, gdzie kupuje owoce i warzywa na lokalnym targu i po raz ostatni dzwoni do swojej wnuczki Agnes (Sami Brae). Poświęca również czas na sprawdzenie Dempy’ego, który później dowiaduje się od Harolda, że ​​​​straci pracę. Dempy nie wydaje się tym przejmować, ale staje się idyllą o swoim starym przyjacielu.

READ  Netflix odwołuje transmisję na żywo „Love is Blind” z powodu problemów technicznych i godzinnego opóźnienia

Zespół uderzeniowy pozostaje o krok za Reddingtonem, który spędza ostatnie chwile na malowniczej przejażdżce przez wieś. Staje twarzą w twarz z śliniącym się bykiem, uważnie przyglądając się Reddingtonowi, po czym szarżuje na niego w zwolnionym tempie.

Kamera przenosi się na helikopter lądujący na polu z Donaldem Resslerem (Diego Klattenhoff) z Strike Force na pokładzie. Widzi Reddingtona zwiniętego w kłębek krwi, jego ciało jest martwe.

Reddington w końcu umiera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *