Jak lokalizacje Yellowstone wyglądają w prawdziwym życiu vs. show

Jako rodowity mieszkaniec Montan niedawno postanowiłem zobaczyć, jak wyglądają miejsca w Yellowstone w prawdziwym życiu.

Wiele scen z „Yellowstone” kręcono w całej Montanie – w tym w stolicy stanu.

Jordan Parker Erb/Insider


Odkładałeś oglądanie Yellowstone wystarczająco długo.

Po tym było Urodzona i wychowana w MontanieJakakolwiek wzmianka o moim stanie w ciągu ostatnich pięciu lat spotkała się z pytaniami typu: „Czy to jest jak Yellowstone?”

Krótko mówiąc, nie. Współczesny zachodni dramat, z pięcioma sezonami surowego i bezpardonowego chaosu, stanowi wyraźny kontrast z sennym stanem, w którym został wychowany. Skupiony wokół rodziny Dutton, kierowanej przez patriarchę Johna, Yellowstone szczyci się zespołem, który zrobiłby wszystko dla swojej dynastii: największym ranczem w Montanie. Pomyśl o sukcesji, ale z większą ilością kowbojskich kapeluszy.

Ale po emisji bieżącego sezonu, kiedy byłem w domu na święta, wiedziałem, że nadszedł czas, aby się ustatkować i poznać moją kulturę. Po kilku odcinkach zdałem sobie sprawę, że naprawdę istnieje kilka wspólnych cech programu telewizyjnego i sytuacji: ustawienia.

Chociaż niektóre sceny kręcono w Teksasie, Oregonie i Utah, wiele lokacji serialu jest naprawdę rozsianych po zróżnicowanych krajobrazach Montany — w tym niesławne Yellowstone Dutton Ranch. Postanowiłem więc sam zobaczyć kilka witryn.

READ  Bilety Taylor Swift Tour wystawione na sprzedaż do 22 000 $ jako Ticketmaster Crashs | Taylora Swifta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *