Jak obejrzeć dziś wieczorem amerykańskie próby gimnastyczne olimpijskie 2024

Simone Biles po raz kolejny będzie chciała znaleźć się w drużynie USA na nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich. (Elsa/Getty Images)

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 r. szybko się zbliżają, ale zanim nadejdzie 16-dniowa rywalizacja w gimnastyce, nurkowaniu, pływaniu, bieżni i nie tylko, czas dowiedzieć się, kto zakwalifikuje się do drużyny USA podczas prób drużynowych na Igrzyskach Olimpijskich 2024. Następny w kolejności: Igrzyska Olimpijskie Próby gimnastyczne. Od dzisiaj na boisko wybiegną gimnastyczki — w tym trzej ostatni mistrzowie olimpijscy w wieloboju: Gabby Douglas, Simone Biles i Sunisa Lee, trzykrotny mistrz USA w wieloboju Brodie Malone i brązowy medalista w wieloboju z 2023 r., Frederick Richard oraz USA w klasyfikacji generalnej w roku 2023. – Mistrz Asher Hong – spotka się w Target Center w Minneapolis w stanie Minnesota, aby rywalizować o miejsce w drużynie USA. W drużynie męskiej i żeńskiej jest tylko pięć miejsc, zatem rywalizacja z pewnością będzie zacięta.

Eksperymenty będą kontynuowane od 27 do 30 czerwca. Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, kto z kandydatów Team USA pojedzie do Paryża 2024? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak oglądać próby olimpijskie w gimnastyce USA w 2024 r.

Daktyle: 27 czerwca – 30 czerwca

Lokalizacja: Centrum docelowe, Minneapolis, Minnesota

Kanał TV: Amerykańska sieć NBC

przepływ: paw

Próby olimpijskie w gimnastyce sportowej w USA 2024 rozpoczną się w czwartek 27 czerwca pierwszym dniem zawodów mężczyzn. Relacja rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu wschodniego.

Próby olimpijskie w USA w 2024 r. będą transmitowane w NBC i USA Network, a wszystkie relacje NBC będą również transmitowane w Peacock. Pełny harmonogram transmisji znajdziecie poniżej.

Za 5,99 USD miesięcznie subskrypcja Peacock z reklamami umożliwia strumieniowe przesyłanie wydarzeń sportowych i wydarzeń na żywo NBC, a ponadto będziesz mieć dostęp do tysięcy godzin programów i filmów, w tym ulubionych seriali komediowych, takich jak Parki i ośrodki rozrywki I biurko, Wszystko Brawo pokaz I Film charakterystycznyI filmy takie jak Pięć nocy u Freddy’ego I Super Mario bracia.

W tej chwili możesz kupić roczny Peacock Premium za 19,99 USD, co idealnie nadaje się do utrzymania ceny, zanim wzrośnie do 7,99 USD miesięcznie w połowie lipca. Za 12 USD miesięcznie możesz także przejść na subskrypcję bez reklam, która obejmuje bezpośredni dostęp do lokalnego oddziału NBC (nie tylko podczas wydarzeń sportowych i wybranych wydarzeń) oraz możliwość pobierania wybranych tytułów do oglądania w trybie offline.

A jeśli jesteś studentem i chcesz wziąć udział w meczach koszykówki Wielkiej Dziesiątki, Wielkiej Dziesiątki i nie tylko, możesz skorzystać z Peacock Czy jest zniżka dla studentów? Uzyskaj subskrypcję z reklamami za jedyne 1,99 USD miesięcznie przez 12 miesięcy.

20 dolarów rocznie w Peacock

Wszystkie czasy są zgodne z czasem wschodnim.

Czwartek, 27 czerwca – Dzień Mężczyzn 1

Piątek, 28 czerwca – Dzień Kobiet 1

  • 19:30 – 20:00 (Paw)

  • 20:00–22:00 (NBC, Paw)

Sobota, 29 czerwca – Dzień Mężczyzn 2

Niedziela, 30 czerwca – Drugi Dzień Kobiet

Trzej ostatni wszechstronni mistrzowie olimpijscy, Gabby Douglas, Simone Biles i Sunisa Lee, będą walczyć o miejsce w drużynie USA na zawodach w Paryżu w 2024 r.

W kategorii mężczyzn w ten weekend rywalizują trzykrotny mistrz USA w wieloboju Brody Malone, brązowy medalista świata z 2023 r. Frederic Richard i wszechstronny mistrz USA z 2023 r. Asher Hong.

READ  Relacja z Mistrzostw Świata 2022 z 17 grudnia

Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu oficjalnie rozpoczną się ceremonią otwarcia 26 lipca. Jednak niektóre wydarzenia, w tym piłka ręczna, rugby i piłka nożna, rozpoczną swoje rozgrywki wcześniej, a wydarzenia rozpoczną się już 24 lipca.

Podobnie jak Olympic Team Trials, NBCUniversal będzie gospodarzem Igrzysk Olimpijskich w 2024 r., a większość wydarzeń będzie transmitowana w NBC i transmitowana strumieniowo w Peacock. Wybrane wydarzenia będą transmitowane w USA Network, Golf Channel, CNBC i E!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *