Jak program Patriotów DeAndre Hopkinsa wypada w porównaniu z Tytanami?

Brier: Jak Patrioci DeAndre Hopkinsa prezentują się w porównaniu z Tytanami pojawił się w oryginale NBC Sports Boston

Dlaczego DeAndre Hopkins podpisał kontrakt z Tennessee Titans w niedzielę zamiast dołączyć do New England Patriots? Jedno słowo: pieniądze.

Wolny agent, szeroki odbiorca, zgodził się na dwuletni kontrakt z Tytanami o wartości 26 milionów dolarów podstawowej pensji i maksymalnie 32 milionów dolarów, jeśli osiągnie określone zachęty, Według Iana Rapoporta z NFL. Hopkins zarobi pensję podstawową w wysokości 12 milionów dolarów w 2023 roku z możliwością otrzymania 15 milionów dolarów w ramach zachęt.

Patriots byli również zainteresowani Hopkinsem, który odwiedził Nową Anglię i Tennessee w wolnej agencji dopiero po zwolnieniu z Arizona Cardinals. Według Alberta Briera ze Sports Illustrated, Patrioci nie byli skłonni iść do przodu z pięciokrotną ofertą kontraktową Pro Bowler.

Następny podcast Pats: Podążaj za pieniędzmi: Jak pewny siebie jest Bill Belichick w swoim składzie? | Słuchaj i śledź | Obejrzyj na YouTube

Brier wyjaśnił w programie NBC Sports Boston’s Show Sporty niedzielne. „Rozumiem, że maksymalna oferta (Patrioci) wynosiła 15 milionów dolarów na ten rok – więc odpowiadali temu, co Tytani zrobili w tym roku – ale znacznie większa część z tego dotyczyła zachęt.

Podczas gdy Tytani mieli podstawę (wynagrodzenie) w wysokości 12 milionów dolarów i 3 miliony dolarów premii, oferta Patriotów była zorganizowana trochę tak, jak oferta Chiefs z okresu przed draftem. Oferta Chiefs w tamtym czasie wynosiła 4 miliony dolarów podstawy z szansa realizacji Do 10 (milionów) dolarów.

„Więc byli gotowi dać (Hopkinsowi) maksimum, jakie dali Tytani, ale zamierzali znacznie utrudnić mu dotarcie tam”.

Informacje Breera mogą być frustrujące dla fanów Patriotów, biorąc pod uwagę, że Nowa Anglia ma miejsce na czapkę (Ponad 17 milionów dolarów na dzień 16 lipca), aby wypłacić Hopkinsowi żądaną przez niego pensję podstawową. Jak zauważył Phil Perry, Hopkins mógł wzmocnić ofensywę Patriotów, której potrzebowała po słabej kampanii w 2022 roku.

READ  Zalatoris po trzecim miejscu na drugim miejscu we flagowcu

Ale Perry zauważył również, że Bill Belichick i jego sztab nie czuli potrzeby przepłacania za Hopkinsa, więc zespół mógł nie czuć się komfortowo dając te gwarantowane pieniądze 31-latkowi, który opuścił 15 meczów. ostatnie dwa sezony. Wyglądało na to, że Patrioci ustalili swoją cenę i nie chcieli przekroczyć tej liczby – a Hopkins był zainteresowany tylko dołączeniem do oferenta, który zaoferował najwyższą cenę.

„Zespoły, które były zaangażowane, mówią mi, że tak naprawdę do rozpoczęcia obozu przygotowawczego będzie chodziło o pieniądze” – dodał Brier.

Aby uzyskać więcej informacji od Briera, Andrew Callahana z Boston Herald i Sporty niedzielne Prowadź Michaela Phlegera podczas przeprowadzki Hopkinsa do Tennessee, obejrzyj cały klip na YouTube poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *