Jak surfować (i deskę surfingową) w Zelda: Tears of the Kingdom

Uważaj Tony Hawk, Link nadchodzi po twoją koronę. W The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears, gracze znaleźli sposób na przeniesienie surfowania z tarczą na wyższy poziom i uczynienie go bardziej grą na deskorolce. Gra wyszła dopiero w piątek, ale gracze już rozdzierają Hyrule na strzępy, szlifując szyny i tworząc unikalne tarcze ze zdolnością Link’s Fuse.

Łącze może chronić przeglądanie w obu przypadkach Oddech dziczy I Królewskie łzy. Kiedy to zrobi, będzie jeździł w swojej zbroi jak na deskorolce i zjeżdżał po zboczach. Teraz z nową umiejętnością Linka Bezpiecznik włączony Królewskie łzyGracze tworzą nowe rodzaje zbroi. Zdolność Fuse pozwala Linkowi połączyć ze sobą dwa elementy, aby stworzyć nowy rodzaj tarczy przy użyciu różnych obiektów na świecie.

Na przykład teraz gracze odkryli, że możesz połączyć swoją zbroję z minecraftem, aby uzyskać dobrze wyglądający snowboard.

Ponadto większy świat zawiera nowe elementy krajobrazu, takie jak tory. Ogólnie rzecz biorąc, prawdopodobnie najłatwiej jest używać szyn z małym wózkiem lub ustrojstwem z hakiem. Jednak gracze używają teraz swoich prowizorycznych deskorolek do szynowania, przenosząc rozgrywkę w stylu Sonic do Zelda.

Jak chronić surfowanie w The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears

Jeśli, tak jak ja, chcesz od razu spróbować samemu, oto jak to zrobić za pomocą standardowych elementów sterujących. Po pierwsze, będziesz chciał udać się na szczyt wzgórza lub miejsce z dobrym spadkiem, ponieważ łatwiej to zrobić na zboczu.

Przytrzymaj ZL na kontrolerze, aby użyć tarczy. Trzymając ZL, skocz za pomocą X, a następnie naciśnij A, gdy Link wciąż jest w powietrzu. Następnie Link odwróci tarczę pod siebie i zacznie na niej jeździć. Pamiętaj, że znacznie pogorszy to twoją zbroję podczas jazdy, więc nie rób tego, jeśli masz zbroję, którą oszczędzasz z innych powodów.

READ  Wielka Brytania blokuje Microsoft przed przejęciem Activision Blizzard

Stamtąd możesz eksperymentować z różnymi tarczami, aby zobaczyć, co działa najlepiej. Mogę potwierdzić, że jazda buggy i Fused Armor jest przyjemna. Moi współpracownicy potwierdzili, że przedmioty Zonai w środkowej i późnej fazie gry są również świetne do wykorzystania jako materiały Bezpiecznikowe w tym względzie. możliwości w Królewskie łzy To uczucie nieskończoności. Jeśli naprawdę chcesz, prawdopodobnie możesz zbudować Linkowi skatepark, aby doświadczyć jego nowej jazdy — wygląda na to, że to tylko kwestia czasu, zanim ktoś naprawdę spróbuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *