Jak więc YouTube TV poradził sobie z Super Bowl w Twoim przypadku? [Poll]

NFL Super Bowl to jedno z największych wydarzeń telewizyjnych na żywo w roku, a ponieważ coraz więcej osób przechodzi z tradycyjnej transmisji kablowej na transmisję online, YouTube TV jest dla wielu wyborem do transmitowania najważniejszego meczu. Ale dla niektórych problemy z przesyłaniem strumieniowym wydają się mieć wpływ na jakość.

W sezonie NFL 2024 YouTube TV był jednym z głównych sposobów strumieniowego przesyłania meczów. Dzieje się tak oczywiście głównie dzięki wyłączności platformy na NFL Sunday Ticket, ale także dzięki przydatnym funkcjom, takim jak możliwość oglądania wielu filmów i nie tylko. W większości przypadków YouTube TV dobrze radzi sobie z wydarzeniami na żywo.

Jednak w przypadku Super Bowl 2024 niektórzy użytkownicy mogą mieć problemy z oglądaniem transmisji w YouTube TV.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z Reddita, Twittera/X, czy gdziekolwiek indziej, wielu użytkowników YouTube TV wydaje się mieć różne problemy z transmisją strumieniową, takie jak losowe buforowanie, zawieszane transmisje i nie tylko. Wydaje się, że problemy występują częściej w przypadku przesyłania strumieniowego w rozdzielczości 4K, ale także w przypadku standardowego przesyłania strumieniowego z CBS Broadcast. Z własnego doświadczenia wynika, że ​​zauważyliśmy wiele problemów z zawieszaniem się transmisji strumieniowej w rozdzielczości 4K, ale przesyłanie strumieniowe w Nickelodeon było dobre (i pełne zabawnych dowcipów o SpongeBobie).

Oczywiście wiele z tych problemów często można przypisać sieci i urządzeniom lokalnym. Jednak zdecydowanie wydaje się, że po stronie YouTube również występują pewne przeszkody.

Co z tobą? Masz problemy z transmisją strumieniową Super Bowl w YouTube TV?

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  iPad Air z krzemem M1 udowadnia, że ​​Samsung ma problem z tabletami ze średniej półki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *