Super Bowl: Wściekły Travis Kelce chwyta i krzyczy na trenera Andy’ego Reida stojącego na linii bocznej podczas powolnego początku drużyny Chiefs

Zanim Kansas City Chiefs zebrali się, by w niedzielę wygrać Super Bowl, ich ofensywa utknęła na neutralnej pozycji na początku meczu przeciwko San Francisco 49ers.

Travis Kelce nie był z tego powodu zadowolony.

W środku drugiej kwarty bezbramkowej dla Chiefs przeciwko San Francisco 49ers Kelce złapał głównego trenera Andy'ego Reida stojącego przy linii bocznej i nakrzyczał na niego.

Kelce wydawał się zdenerwowany, że nie wziął udziału w kluczowym meczu w czerwonej strefie na początku drugiej kwarty.

Chiefs dotarli do linii 9 jardów drużyny 49ers po podaniu z 52 jardów od Patricka Mahomesa do Mecole Hardman. W następnej akcji Kelce nie był już w grze.

Travis Kelce pozwolił Andy'emu Reidowi mieć to na uwadze w drugiej kwarcie Super Bowl w niedzielę.  (Jamie Squire/Getty Images)

Travis Kelce pozwolił Andy'emu Reidowi mieć to na uwadze w drugiej kwarcie Super Bowl w niedzielę. (Jamie Squire/Getty Images)

Zamiast tego na boisku pojawił się Tight Noah Gray, który kontynuował blok. Chiefs odgwizdali bieganie Isaiaha Pacheco, który sfałszował piłkę, co doprowadziło do straty Chiefs. W ten sposób zmarnowano najlepszą dotychczasową szansę Kansas City na zdobycie gola.

Kelce to jedna z najniebezpieczniejszych broni czerwonej strefy w historii futbolu. Był ulubionym celem Mahomesa podczas jego dwóch poprzednich zwycięstw w Super Bowl. W tym momencie niedzielnego meczu nie strzelił ani jednej bramki.

Błędy po obu stronach doprowadziły do ​​zdobycia punktów już na początku niedzieli, co doprowadziło do rosnącej frustracji. To przyczyniło się do rzadkiej awantury na linii bocznej Chiefs, gdy Kelce celował w swojego głównego trenera.

Na szczęście dla przywódców nie zaszkodziło to ich sprawie. Po remisie trzema punktami w pierwszej połowie, w regulaminowym czasie udało im się wyrównać 19:19, co zmusiło mecz do dogrywki.

Tam Patrick Mahomes poprowadził przyłożenie, zakończone podaniem do Mecole Hardman, co przypieczętowało zwycięstwo 25-23 i trzecie zwycięstwo Kansas City w Super Bowl w ciągu ostatnich pięciu sezonów. Kelce zakończył mecz dziewięcioma złapami na odległość 93 jardów, w tym konwersją po pierwszej próbie w czerwonej strefie, która zapewniła zwycięskie przyłożenie.

READ  2022 Lider British Open: relacja na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w 1. rundzie w St Andrews

Po meczu Kelce był w znacznie lepszym humorze.

Tymczasem Reid powiedział ESPN, że Kelce przeprosił i nie było żadnych urazów.

„Podszedł, przytulił mnie i powiedział: «Przepraszam za to»” – Reid powiedział o Kelce. „On po prostu chce być na boisku i chce grać. Nie ma nikogo lepszego od niego. To dzieciak, który lubi rywalizację i uwielbia grać. Dzięki niemu czuję się młodo”.

Zwycięstwo sprawia, że ​​wszystko wydaje się lepsze.