Wynik meczu Patriots and Cardinals: obrona Nowej Anglii ściga Arizonę bez Kylera Murraya pozostającego w pościgu play-off

Patriots przenieśli się na 7-6 w sezonie po zwycięstwie w „Monday Night Football” nad Cardinals 27-13. Zwycięstwo nie tylko przesunęło Nową Anglię z powrotem powyżej 500, ale umieściło ją na siódmym miejscu w tabeli play-off AFC, pomijając Chargers i Jets.

To był mecz pełen wielu kontuzji, ale żaden nie był bardziej godny uwagi niż rozgrywający Cardinals, Kyler Murray. Doznał bezkontaktowej kontuzji kolana dopiero w trzecim meczu meczu i musiał zostać zdjęty z boiska. Zgłaszane są wstępne testy Istnieje obawa, że ​​Murray zerwał więzadło krzyżowe przednie, co zakończy jego sezon, jeśli/kiedy MRI potwierdzi. To zepchnęłoby Colta McCoya na pozycję wyjściową pod środkiem, jakby to był poniedziałkowy wieczór.

Pod przymusem McCoy był solidny i pomógł Arizonie skoczyć do kosza z gry przed przerwą. Po złapaniu piłki jeden po drugim w pierwszej połowie, która przyniosła gole z gry, New England przybiła do 13 na początku drugiej połowy, ale był to w dużej mierze kolejny jąkający się występ po ofensywnej stronie piłki. Patrioci.

Jednak ich obrona była w stanie popchnąć ich do zwycięstwa po tym, jak pod koniec trzeciej kwarty osiągnęli straty jeden po drugim. Pierwszym był Kyle Dugger wymuszony na DeAndre Hopkinsie, który został złapany przez Raekwona McMillana i wrócił na 29 jardów, aby uzyskać przyłożenie na 20-13. W następnym posiadaniu Cardinals, Josh O’Shea zrzucił McCoya z jego drogi i wpadł w ramiona nowicjusza Marcusa Jonesa. Następnie ofensywa złożyła pięć zagrań, 63 jardów, na czele z przyjęciem Huntera Henry’ego z 39 jardów, aby zdobyć dwa punkty na drodze do zwycięstwa.

Mac Jones był 24 z 35 w nocy na 235 jardów i przechwyt. Z zapleczem grzebali, pierwszoroczniacy Pierre Strong Jr. i Kevin Harris złapali luz, każdy był w stanie znaleźć strefę końcową. Po stronie Arizony McCoy zakończył z wynikiem 246 jardów i 27 przechwytami po 40 podań. James Conner rzucił się 15 razy na 85 jardów i przyłożył.

READ  Per Alexander, aby wejść do bramy transportowej

Stąd kardynałowie udają się do Denver, aby zmierzyć się z Broncos, którzy obecnie mają rozgrywającego rozpoczynającego mecz, Russella Wilsona, zgodnie z protokołem wstrząsu mózgu. W międzyczasie Patrioci ponownie wyruszą na zachód, ponieważ w następną niedzielę mają zmierzyć się z Raiders w Las Vegas.