Jak zbudować puszyste łóżko w Palworld

Michelle Kornelia

Masz dość tego, że Twoi współpracownicy unikają pracy? Dowiedz się, jak zbudować puszyste łóżko Pal w Palworld, aby je zachwycić.

W Palworld Twoi znajomi mogą się zmęczyć tak samo jak Ty. Nieważne, jak bardzo są skłonni pomóc ci w twojej bazie lub walczyć z wrogami, pod koniec dnia będą musieli odpocząć. Ważne jest, aby zapewnić im wszelki komfort, jakiego potrzebują gra.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Dzieje się tak dlatego, że gdy są przepracowani, ich pasek zdrowia psychicznego (SAN) zacznie spadać, co prowadzi do ospałości i rozwoju wszelkiego rodzaju chorób. Oprócz budowania gorącego źródła, jednym ze sposobów zapobiegania temu jest zrobienie łóżka Fluffy Pal Bed dla swoich uroczych przyjaciół.

To łóżko nie tylko wygląda na wygodne, ale jest także świetnym ulepszeniem podstawowego łóżka Straw Pal. Jeśli chcesz pościelić łóżko, oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zbudować łóżko Fluffy Pal w Palworld.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jak odblokować łóżko Fluffy Pal w Palworld

Kieszonkowa para

Opis łóżka Fluffy Pal znajduje się w zakładce Technologia.

Puszyste łóżko możesz odblokować po osiągnięciu 24 poziomu w grze. Po prostu przejdź do zakładki Technologia, przewiń w dół, aż znajdziesz łóżko Fluffy Pal Bed i wydaj 2 punkty technologii, aby je odblokować.

Mimo że wymagania do odblokowania tego przedmiotu są stosunkowo wysokie, jest on polecany Twoim wieloletnim znajomym, ponieważ szybko przywraca im zdrowie i zdrowie psychiczne.

Jak zbudować łóżko Fluffy Pal w Palworld

Po otwarciu łóżka należy zebrać niezbędne materiały przed umieszczeniem go w podstawie. Oto ich lista:

  • 10 tkanin
  • 30 drewna
  • 5 gwoździ
  • 10 włókien

Zakładając, że zebrałeś je wszystkie, możesz przystąpić do budowy łóżka. Aby to zrobić, naciśnij B na klawiaturze, przejdź do Infrastruktura i wybierz Fluffy Pal Bed. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu, pamiętaj tylko o pozostawieniu trochę miejsca na inne rzeczy, aby Twoi znajomi się o niego nie potknęli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *