Jason Alexander uhonorował gwiazdę Seinfeld Estelle Harris

Estelle Harris i Jason Alexander w 2003 roku

Estelle Harris i Jason Alexander w 2003 roku
Zdjęcie: Kevin Winter/Getty Images (Obrazy Getty)

W serii tweetów aktora Jason Aleksander Zapamiętałem go Seinfeld u boku Estelle Harris Następna jej śmierć 2 kwietnia.

W przebojowym serialu NBC wcielił się Harris Estelle Costanza — the arogancka matka Aleksander Jerzy Costanza –W 27 odcinkach w całym serialu. Często obok niej występowała gościnnie Jerry Stiller, która grała swojego męża i ojca, George’a Franka Costanzę.

„Jeden z moich ulubionych ludzi odszedł –Aleksander napisał na Twitterze. „Było fajnie bawić się z nią i cieszyć się jej wspaniałym śmiechem. Uwielbiam cię Estelle. Miłość do swojej rodziny. Spokój teraz i zawsze. #RIPEstelleHarris.”

jaW innym tweecie Alexander dodał: „Dziękuję wszystkim za miłe i urocze wiadomości oraz wspomnienia #EstelleHarris. Będzie tak poruszona. Podobnie jak ja i jak mówi:„ Dlaczego nie możesz być bardziej podobny do Lloyda Browna! ???

Harris został aktorem Później w jej życiu, kiedy wychowała trójkę dzieci, Zadebiutował jako aktor w filmie Linda Yellen szukać w 1977. Po byciu rzecznikiem handlowym i występowaniu w gościnnych rolach w takich serialach nocny kortA żonaty i ma dzieciA szalony z twojej stronyA Prawo i porządekHarris pojawi się po raz pierwszy za Seinfeld Odcinek „Konkurs”.

późny aktor Znany był również z pożyczania jej głosować na Zabawka Filmy z panią ziemniaczaną. Następnie zbuduje mocne CV jako głos Aktor pojawił się w FuturamaA HerkulesA Mężczyzna kochający życie rodzinne I wiele więcej. Jej ostatnią rolą było głosowanie Pani Ziemniaczanej Głowy w 2019 roku Toy Story 4.

ten zapowiedź jej śmierć z przyczyn naturalnych, Cjestem włączony Sobota od jej syna Glenna Harrisa. Wiadomość została potwierdzona do Czas dostawy.

„Z wielkim smutkiem i smutkiem ogłasza się, że Estelle Harris zmarła dziś wieczorem o 18:25” – powiedział Harris. „Jej dobroć, czułość, wrażliwość, poczucie humoru, sympatia i miłość były praktycznie bezkonkurencyjne i wszyscy, którzy ją znali, będą jej bardzo brakować”.

READ  Ariana Madix śpiewa „Everything's Gonna Be Alright” po tym, jak zdradziła sandały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *