„Jej występy na żywo i flow są niezrównane”.

Doja Kot Kwiaty otrzymała po olśniewającym występie 14 kwietnia o godz Coachella. Przeszła do historii jako pierwsza raperka, która była główną gwiazdą 25-letniego festiwalu.

28-latka zadziwiła publiczność swoim tańcem, rapowaniem i oszałamiającymi umiejętnościami modowymi. Jej rekwizyty sceniczne obejmowały szkielet i fałszywe lalki dinozaurów.

Doja Cat pojawiła się na scenie ubrana w biały garnitur i rozpoczęła swoją setlistę piosenką „Acknowledge Me”, która znalazła się w wersji deluxe. karmin Album. Zdobywca nagrody Grammy artysta stworzył hity, takie jak „Attention”, „Agora Hills” i „Paint the Town Red”, które osiągnęły pierwsze miejsca na listach przebojów. obraz Hot 100 w 2023 roku. Wykonała także „OKLOSER”, „Ouchies” i „URRRGE!!!!!!!!!!” Na scenie po raz pierwszy Wibracja wspomniany. Jak podaje brytyjski dziennik „Daily Mail”, wykonała także swoją najnowszą piosenkę „MASC”. obraz.

W wielkim finale Doja wykonała uwodzicielską wersję utworu „Wet Vagina”. Na potrzeby finałowego występu Doja zamieniła scenę w ring do zapasów w błocie i brudziła się ze swoimi tancerzami.

Doja miała niewielką pomoc od kilku przyjaciół: Teezo Touchdown, 21 Savage, The Joy i A$AP Rocky, którzy dołączyli do niej na scenie. A$AP Rocky wykonał „URGEEE!!!!” Z Doją, podczas gdy 21 Savage dołączył do niej w „nhie”, the Pustynne słońce wspomniany. W międzyczasie Teezo Touchdown dołączył do Doji podczas „MASC”, aby wykonać swoją zwrotkę. Według The Guardian The Joy, południowoafrykański zespół a cappella, otoczył Doję i występował w języku zulu. obraz.

Fani w mediach społecznościowych wyrazili swój podziw dla urzekającego występu Doji.

Zwolennicy Doji również byli szczęśliwi, widząc, że niektóre z jej przeoczanych piosenek, takie jak „Wet Vagina”, w końcu zyskały uwagę na dużej scenie.

Wygląda na to, że Doja zyskała nowych fanów dzięki występowi na Coachelli.

Inny artysta Dixon miał do powiedzenia na temat Doji same wspaniałe rzeczy.

READ  Kontrowersje dotyczące koła fortuny: Uczestnik traci nagrodę o wartości 40 000 dolarów

„Chcę wiedzieć, że @DojaCat jest na szczycie wielkiej trójki” – napisała Dixon na Twitterze. „Jej występy na żywo i transmisja strumieniowa nie mają sobie równych. Idź ją zobaczyć. Nawet jeśli nie znasz piosenki Doji, występ jest bardzo zabawny i wart każdego grosza. Kup też trochę gadżetów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *