Taylor Swift rzekomo aresztowany intruz przed domem na Rhode Island

Ekskluzywny

Taylora Swifta

Aresztowanie kobiety przed domem RI

Taylora SwiftaJej domy nadal wykazują najdziwniejsze zachowania – właśnie aresztowano kobietę za rzekome wtargnięcie na Rhode Island.

Szef Departamentu Policji Zachodniej Paweł Gingera Powiedział TMZ… Policjanci zostali wysłani do domu piosenkarza w poniedziałek po południu, aby otrzymać raport o intruzie, a kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, aresztowali kobietę, o której mówili, że została wcześniej ostrzeżona, aby trzymała się z dala od posiadłości Taylora.

TMZ uzyskało zdjęcia przedstawiające podejrzanego skutego kajdankami przed bramą frontową domu Taylora… uderzonego w środku trzech znaków „Wstęp wzbroniony”.

Z dokumentów sądowych, które uzyskał serwis TMZ, wynika, że ​​kobieta ma 54 lata Kimberly Meyer Została aresztowana i oskarżona o wtargnięcie na teren posesji. Została zwolniona z aresztu, ale ma wrócić do sądu 14 lipca.

Nie jest jasne, kto wezwał policję… ale ludzie, którzy tam byli, powiedzieli, że prywatna ochrona Taylora nakazała kobiecie odejść, ale ona odmówiła ustąpienia.

Spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Niepodległości od niezależnych dziewczyn z twojego sąsiedztwa 😎

Do zobaczenia wieczorem w Kansas City pic.twitter.com/A0sGomwHWY

– Taylor Swift (@taylorswift13) 7 lipca 2023 r


Źródło zaznajomione z sytuacją mówi TMZ… Taylor przebywała w domu przez weekend, choć nie jest jasne, czy rzeczywiście była w domu w czasie aresztowania.

Przez lata było kilka aresztowań poza miejscem Taylora… w tym mężczyzna w 2019 roku, który rzekomo Noś nietoperzaRękawiczki, wytrychy i łomy.
READ  Raper PnB Rock zastrzelony w Roscoe's Chicken & Waffles w Los Angeles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *