Jennifer Lopez odwołuje letnią trasę koncertową: „Jestem całkowicie załamana i zdruzgotana”

Nowy Jork — Przedstawiciele Live Nation potwierdzili dla Associated Press, że Jennifer Lopez odwołała trasę koncertową po Ameryce Północnej w 2024 roku.

„Jennifer bierze wolne, aby spędzić czas ze swoimi dziećmi, rodziną i bliskimi przyjaciółmi” – napisano w oświadczeniu.

Jego pierwsza od pięciu lat trasa koncertowa wspierająca „This Is Me… Now”, jego pierwszy solowy album od dekady i towarzyszący mu film.

Trasa miała rozpocząć się 26 czerwca w Orlando na Florydzie i zakończyć 31 sierpnia w Houston. Live Nation poinformowało, że uczestnicy, którzy kupili bilety za pośrednictwem Ticketmaster, otrzymają automatyczny zwrot pieniędzy.

Lopez wydała własne oświadczenie dla fanów na swojej stronie internetowej i w biuletynie OntheJLo, mówiąc: „Jestem całkowicie załamana i zdruzgotana tym, że cię zdradziłam. Wiedz, że nie zrobiłabym tego, gdybym nie uważała, że ​​jest to absolutnie konieczne”.

Kontynuowała: „Obiecuję, że tak się stanie i znów będziemy wszyscy razem. Bardzo was wszystkich kocham. Do następnego razu…”

„This Is Me… Now” ukazało się na początku tego roku, 20 lat po jego przebojowym albumie „This Is Me… then”. Lopez powiedziała AP, że nowy album był „cudem” i „drugą szansą. Chciałem uchwycić ten moment w sposób, w jaki uchwycił ten moment ten album”.

Prawa autorskie © 2024 przez Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  20 ulubionych spółek o małej kapitalizacji na rok 2024 wśród analityków z Wall Street

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *