Jeremy Renner doznał „tępego urazu klatki piersiowej”, który wymagał drugiej operacji z powodu „rozległych” obrażeńCNN

aktor Jeremiego Rennera Aktor doznał „tępego urazu klatki piersiowej i kości” po wypadku podczas odśnieżania w Nowy Rok, powiedział rzecznik aktora w poniedziałek wieczorem.

Rzecznik powiedział, że Renner przeszedł w poniedziałek operację i „przebywa na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym, ale stabilnym”.

„Rodzina Jeremy’ego chciałaby wyrazić swoją wdzięczność wspaniałym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekują, Truckee Meadows Fire & Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzowi Reno Hilary Chevy oraz rodzinom Carano i Murdock” – czytamy w oświadczeniu jego rzecznika. „Są również bardzo przytłoczeni i wdzięczni za wylanie miłości i wsparcia ze strony jego fanów”.

Źródło zbliżone do aktora powiedziało wcześniej CNN, że aktor „Hawkeye” jak dotąd poprosił o dwie operacje w celu usunięcia obrażeń, jakich doznał w wypadku.

Powiedzieli: „Jego obrażenia są poważne”.

Renner trafił do szpitala w stanie krytycznym po kontuzji w Nevadzie, jak potwierdził jego publicysta w CNN w poniedziałek.

„W tej chwili możemy potwierdzić, że stan Jeremy’ego jest krytyczny, ale stabilny z powodu obrażeń, jakich doznał w wyniku wypadku związanego z pogodą podczas odgarniania śniegu” – powiedział Sam Mast w oświadczeniu dla CNN. „Jego rodzina jest z nim i otrzymuje doskonałą opiekę”.

Funkcjonariusze zareagowali na „traumatyczny uraz” w rejonie autostrady Mount Rose w Reno, zgodnie z komunikatem prasowym biura szeryfa hrabstwa Washoe, które wcześniej powiedziało, że nominowany do Oscara aktor Żył we wspólnocie.

Biuro szeryfa nie podało szczegółów dotyczących zakresu obrażeń Rennera ani tego, co mogło spowodować wypadek.

Źródło bliskie aktorowi dodało, że jego rodzina ma wydać oświadczenie w poniedziałek wieczorem.

Delegaci koordynowali z okręgiem ochrony przeciwpożarowej Truckee Meadows i REMSA Health zorganizowanie transportu medycznego dla Rennera poprzez wycieczkę opiekuńczą do lokalnego szpitala, czytamy w oświadczeniu.

Urzędnicy powiedzieli, że Renner, który występuje w serialu Paramount + „Mayor of Kingstown” i pojawił się w kilku filmach Marvel Cinematic Universe – jako Hawkeye – był jedyną osobą zaangażowaną w incydent.

READ  Sir Andrew Davies: Dyrygent BBC Proms umiera w wieku 80 lat

Zespół dochodzeniowy ds. poważnych incydentów w biurze szeryfa hrabstwa Washoe bada okoliczności.

Renner opublikował kilka filmów i zdjęć na swoich zweryfikowanych kontach w mediach społecznościowych, pokazujących go w śnieżnych warunkach.

Zdjęcie zamieszczone rok temu na jego koncie na Instagramie pokazuje grupę drzew na obszarze z obfitymi opadami śniegu.

„Jak byś się czuł, gdyby twoja ścieżka wyglądała tak?” Przeczytaj jego komentarz. „Jestem taki szczęśliwy, Matka Natura dyktuje mi dzień!”

W jednym filmie opublikowanym kilka tygodni temu i pokazanym w Vacation Instagram Video Highlights Renner wydaje się prowadzić łopatę do śniegu z podpisem „Torowanie nowych ścieżek, wakacyjne przygody”.

Kolejny klip z zeszłego tygodnia pokazuje odśnieżanie z podpisem: „Dzieci prawie gotowe zjeżdżają ze wzgórz”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *