„Nie do zniesienia ciężar ogromnego talentu” prawie obsadził Daniela Day-Lewisa

Christian Bale był kolejnym potencjalnym planem awaryjnym na wypadek, gdyby gwiazda „Face/Off” odmówiła zagrania samego siebie.

Wciągnięcie gwiazdy Hollywood do swojego filmu nigdy nie jest łatwym zadaniem, ale jest to podwójnie trudne, gdy rola jest napisana specjalnie dla jednego aktora. Tak było z pewnością w przypadkuNie do zniesienia ciężar talentu„Które gwiazdy? Nicolas Cage Jak fikcyjna wersja samego siebie.

Film został napisany przez Toma Gormican i Kevina Eatena, którzy napisali scenariusz, zanim poznali Nicolasa Cage’a. W nowym wywiadzie z Hollywoodzki reporterObaj mężczyźni rzucają światło na trudny proces zdobywania scenariusza, który może zagrać tylko jeden aktor.

„Powiedziano nam, że Nick robił już te projekty wcześniej i że nie jest tak podekscytowany Nickiem jak Nick” – powiedział Eaten. „I nie byliśmy dwojgiem ludzi z dużą ilością pracy, na których można by wskazać i powiedzieć:„ Nie, zaufaj nam. „

Chociaż Cage nie chciał grać samego siebie, scenariuszem zainteresowało się kilka studiów. Ale chociaż ten scenariusz byłby spełnieniem marzeń większości scenarzystów, para doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jak szybko wszystko może się rozpaść.

„Zabawne jest to, że mamy kilka studiów zainteresowanych scenariuszem” — wspomina Gornican. „Ale na tym wszystkim jest gwiazdka, jeśli nie chce tego zrobić, twoja sprzedaż zniknęła. Nawiasem mówiąc, nie chcemy tego cholerstwa, jeśli go nie ma. Nie ma innej wersji . Kiedy czytał scenariusz, był takim rodzajem niepokoju Podwójny. To nie tak, że nie, pokażemy go komuś innemu. Nie ma go.”

Podczas gdy z niepokojem czekali na decyzję Cage’a, Gormican i Iten zaczęli myśleć o planach awaryjnych. Zdarzyło się, że zwabił jednego z najbardziej samotnych aktorów z emerytury.

„Były czasy, kiedy myślę, że… próbowałem mówić za siebie o innych pomysłach” – powiedział Itten. „Jedynym dobrym pomysłem – nie wiem, kto to był – jest mieć Christiana Bale’a lub… Daniel Day-Lewis Zagraj w Nicka Cage’a.

READ  WrestleMania 38 Night 1: Wyniki na żywo i analiza

Fakt, że jedyne plany awaryjne obejmowały innych aktorów grających Cage’a, świadczy o jego wyjątkowej obecności, ponieważ ani Gormican, ani Etten nie uważają, że publiczna postać innego aktora może zakotwiczyć w filmie.

„Nikt inny tak naprawdę nie ma połączenia super talentu, który on ma, i dobrej woli ludzi, którzy chcą, aby odniósł sukces” – powiedział Eten.

„Nie do zniesienia ciężar ogromnego talentu” jest teraz pokazywany w kinach.

Udział: Bądź na bieżąco z najnowszymi filmami i wiadomościami telewizyjnymi! Zapisz się do naszych biuletynów e-mail tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.