Jeremy Renner zostaje przejechany przez pług śnieżny. Co to jest ratrak PistenBully?

Jeremy Renner „robi pozytywne postępy i nie śpi, mówi i jest w dobrym nastroju” po wypadku z pługiem śnieżnym, mówi jego publicysta. Renner został przejechany przez pług śnieżny PistenBully podczas wykopywania samochodu ze śniegu w Reno w stanie Nevada w weekend. Co to za maszyna i jak doszło do wypadku?

Co to jest PistenBully?

PistenBully jest jednym z kilku Maszyny do ratrakowania śniegu Wyprodukowany przez firmę Kässbohrer Geländefahrzeug AG, który służy do czyszczenia tras i stoków narciarskich oraz rozprowadzania śniegu.

Maszyny te często nazywane są ratrakami i często można je spotkać na stokach narciarskich, ratrakowanych trasach. Mniejsze modele ważą 1410 funtów. a największy waży 2140 funtów. w zależności od firmy. Kwota użyta przez Rennera wyniosła 1433 funty, powiedział szeryf hrabstwa Washoe Darren Balaam podczas konferencji prasowej.

Jakiś PistenBully Modele można skalować Osiem do 10 osób.

Firma twierdzi, że PistenBullies wykorzystuje również paliwo z uwodornionych odpadów tłuszczowych roślin i zwierząt w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

Sezon sportów zimowych rozpoczyna się w Willingen
Pisten-Bully wyposaża stok obok kabin kolejki linowej Ettelsberg.

Swen Pförtner/sojusz zdjęciowy za pośrednictwem Getty Images


Dlaczego Renner go ma?

Gwiazda, najbardziej znana z filmów takich jak „The Town” i „The Hurt Locker”, które przyniosły mu nominacje do Oscara, często publikuje posty ze swojego domu w Lake Tahoe, zatytułowane „My Happy Place”, w lutowym poście.

Zimą w niektórych częściach jeziora Tahoe może spaść ponad 70 cali śniegu miesięcznie. W styczniu 2017 roku w regionie spadło rekordowe 238 cali śniegu. Renner często publikuje filmy z ekstremalnego pokazu – jazdy jeepem po dużych ośnieżonych wzgórzach W listopadzie, śniegu pokrywającego dachy pojazdów w styczniu 2021 r.

Chociaż ratraki są często własnością komercyjną, niektórzy ludzie posiadają tego typu pojazdy prywatnie. W ostatnich latach stały się popularne do użytku osobistego w górach Kolorado, a nawet modele podstawowe mogą kosztować sześciocyfrowe nowe, Według Colorado Sun.

Jak doszło do wypadku?

Podczas konferencji prasowej 3 stycznia Balaam powiedział, że 1 stycznia otrzymał telefon w sprawie wypadku z kotem śnieżnym z udziałem pieszego.

Biuro szeryfa wciąż prowadzi dochodzenie, ale Balaam powiedział, że do tej pory zlokalizowali jeden z samochodów Rennera, prowadzony przez członka rodziny, który utknął w śniegu.

Użyj PistenBully Rennera, aby wydostać samochód. Zatrzymał samochód, wysiadł z PistenBully, aby porozmawiać z członkiem rodziny i zauważył, że PistenBully się przewrócił. Próbując go powstrzymać, próbuje wrócić na miejsce kierowcy, ale zostaje przejechany.

„Nie wierzymy, że pan Renner został skrzywdzony i uważamy, że był to tragiczny wypadek” – powiedział Balaam.

Nazwał to „dochodzeniem w sprawie poważnego wypadku” i powiedział, że PistenBully jest w posiadaniu kierownictwa i analizuje je, aby ustalić, dlaczego rola się rozpoczęła.

Renner został przewieziony do lokalnego szpitala i przeszedł operację po doznaniu „urazu klatki piersiowej i kości tępym narzędziem” – donosi CBS News. aktor Opublikuj zdjęcie na Instagramie W środę ze swojego szpitalnego łóżka napisał:
„Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Naprawdę nie mogę teraz pisać. Ale przesyłam wam wszystkim miłość”.

W czwartek zamieścił również zrzut ekranu ze szpitala na swojej historii na Instagramie, dziękując matce i siostrze za podniesienie na duchu.

Propaganda Renner, Sam Mast, — powiedział we wtorkowym oświadczeniu Leżał na OIOM-ie w stanie krytycznym, ale stabilnym. „Jest przytłoczony twoją miłością i wsparciem. Rodzina prosi o dalsze myśli, podczas gdy on leczy się ze swoimi bliskimi”.

READ  Aktor Sean Penn grozi publicznie stopieniem Oskarów - Ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *