Jerry Seinfeld krytykuje „Przyjaciół” za kradzież postaci z „Seinfelda”.

telewizja


Nie będzie go przy nich.

Jerry Seinfeld (70 l.) wypowiedział się ostro pod adresem serialu „Przyjaciele”.

Promując swój reżyserski debiut „Unfrosted”, Seinfeld atakuje hitowy serial komediowy za rzekome naśladowanie go.

„Unfrosted” to nadchodząca komedia o tworzeniu Pop-Tarts. Oprócz Seinfelda w filmie występują Hugh Grant, Melissa McCarthy, Max Greenfield, Amy Schumer, Peter Dinklage, Christian Slater, James Marsden i Dan Levy.

„Unfrosted” to reżyserski debiut Jerry'ego Seinfelda. Pop-Tarty/YouTube
„Unfrosted” to komedia o tworzeniu Pop-Tarts. Obrazy Getty’ego

Film promocyjny „Unfrosted” oskarża Seinfelda o naruszenie znaku towarowego, ponieważ „w filmie nawiązywał do 221 śniadań będących znakami towarowymi”.

„Czy znasz pojęcie naruszenia znaku towarowego?” Fikcyjny prezes Pop-Tarts, Kelman P. Gasworth, pyta Seinfelda na nagraniu.

„Widzi pan, panie Seinfeld, pan coś nam odebrał, a teraz my zabierzemy coś panu. Pokażcie to, Tarty”.

Następnie wystawiono trofeum z aktorami „Seinfelda” Alim Wentworthem, Philem Morrisem i Larrym Thomasem.

„Schmubby, Jackie Chilis i Zupa Nazi!” Moi bohaterowie!” wykrzyknął Seinfeld.

„To są teraz moje postacie, panie Seinfeld” – mówi Gasworth. „Powiedz mi, jak się czujesz, gdy ludzie kradną Twoje pomysły, a potem robią z nimi, co im się podoba?”

– Masz na myśli „przyjaciół”? – pyta Seinfeld.

Kiedy Jerry'ego Seinfelda zapytano, jak to jest, gdy ludzie „kradną twoje pomysły”, odpowiedział: „Masz na myśli „przyjaciół”?” Warner Bros.
Jason Alexander (zgodnie z ruchem wskazówek zegara od lewej), Michael Richards, Julia Louis-Dreyfus i Jerry Seinfeld w „Seinfeld”. ) Telewizja Columbia TriStar
W obsadzie „Przyjaciół” znaleźli się Matthew Perry, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, David Schwimmer i Jennifer Aniston. Warner Bros.

„Seinfeld” był emitowany przez dziewięć sezonów w stacji NBC od 1989 do 1998. Nazywany „programem o niczym” śledził codzienne życie grupy przyjaciół (którzy wylądowali za kratkami). Program udostępniony przez Larry’ego Davida HBO). „Pohamuj entuzjazm” został niedawno uhonorowany w finale własnego serialu).

Przyjaciele byli emitowani przez 10 sezonów w stacji NBC od 1994 do 2004 roku i chociaż śledził także codzienne życie przyjaciół, miał więcej wątków fabularnych i bardziej optymistyczne zakończenie w stylu komedii romantycznej, co dało Chandlerowi (nieżyjącemu już… Matthew Perry) Ostatnie słowo. .

READ  Nowi mistrzowie tag teamów zostają koronowani w WWE NXT, a frakcja SmackDown dokonuje inwazji
David Schwimmer (zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od góry po prawej), Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Courteney Cox, Jennifer Aniston i Matthew Perry w „Przyjaciele”. Warner Bros.
Jerry Seinfeld zażartował, że program telewizyjny „Przyjaciele” skopiował „Seinfelda”. Rozrywka w Castle Rock
Jerry Seinfeld mówił także o „kulturze komputerów osobistych”. Rozrywka w Castle Rock

W Niedawny wywiad dla „The New Yorkera”.Seinfeld powiedział również, że jego zdaniem poziom komedii się pogorszył.

„Nic tak naprawdę nie wpływa na komedię. Ludzie zawsze tego potrzebują. Tak bardzo tego potrzebują, że nie rozumieją” – Seinfeld powiedział portalowi.

„Kiedyś wracałeś do domu pod koniec dnia i większość ludzi mówiła: „Och, leci „Cheers”. Och, „MASH” jest włączony. Och, „Mary Tyler Moore” jest włączona. „Wszyscy w rodzinie” są włączone. Po prostu przewidziałem: „Będzie kilka zabawnych rzeczy, które będziemy mogli dziś wieczorem obejrzeć w telewizji”. No cóż, zgadnij co – gdzie on jest?

Dodał: „To wynik skrajnej lewicy Komputer Głupie, ludzie za bardzo przejmują się tym, że mogą urazić innych.

„Unfrosted” pojawi się na Netfliksie 3 maja.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/05/01/entertainment/jerry-seinfeld-slams-friends-for-stealing-seinfeld-characters/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *