Jessica Gao, Kevin Feige kłócą się o KEVIN AI Cameo — The Hollywood Reporter

[This story contains spoilers for She-Hulk: Attorney at Law.]

She-Hulk: Adwokat Główny scenarzysta i EP Jessica Gao Jest wdzięczny prezesowi Marvel Studios Kevin Feige Chamber i jej pisarze zachęcali do przerzucenia scenariusza na typowe zakończenie Marvela. Zamiast CG zmierzyć się ze złym, Jen Walters / She-Hulk (Tatiana MaslanyRozbiłem czwartą ścianę i użyłem interfejsu Disney+, aby wylądować w Marvel Studios, gdzie omówiłem koniec serialu z AI zainspirowaną przez Kevina Feige o imieniu KEVIN

Gao napisał nie mniej niż 20 różnych wersji ostatniego odcinka, z których wszystkie zawierały tradycyjne zakończenie Marvela, ale Feige ostatecznie uwolnił ją od tego myślenia.

To Kevin powiedział: „Nie ma powodu, by robić wielkie zakończenie w Marvelu. Zrobił zupełnie inny program niż wszystko, co robiliśmy wcześniej, więc nie ma absolutnie żadnego powodu, aby traktować go jako typowy film Marvela”. Hollywoodzki reporter. „To naprawdę sprawiło, że koła naprawdę wyszły z pudełka i zrobiły coś bardziej wiernego temu serialowi, w przeciwieństwie do tego, co jest prawdziwe w przypadku typowego projektu Marvela”.

Jednak obaj projektanci zwrócili uwagę na szczegóły dotyczące KEVINA, ponieważ Gao uważał, że robot powinien nosić kapelusz przypominający czapki marki Feige. Ale Fidżi uznał, że wybór nie ma sensu dla robota, co skłoniło Gao do trzymania się swoich broni, a nawet rozważenia wyjścia z projektu.

„Byłem w złym humorze i na tym wielkim spotkaniu, w obecności około 20 osób, powiedziałem: »Kevinie, jeśli nie pozwolisz mi założyć kapelusza na tego robota, zrezygnowałem«” – wspomina Zhao ze śmiechem. a on po prostu powiedział: „Dziękuję bardzo, Jessico. Wykonałaś dla nas świetną robotę i naprawdę doceniamy wszystko”.

Na szczęście Gao i Feige mogą teraz śmiać się z kurzu, gdy kierownik ds. rozwoju wizualnego Jackson Sze wynegocjował natychmiastowy kompromis.

READ  Najlepsze horrory i promocje na Halloween do obejrzenia w 2022 roku

„Słodki Jackson Sze, który zawsze był liderem i moderatorem zespołu vis-dev, bardzo uprzejmie zasugerował, że wprowadzili do projektu robota coś, co sprawiłoby, że wyglądałby tak, jakby nosił kapelusz, i to był idealny kompromis” – mówi Zhao.

W niedawnej rozmowie z THRW tym artykule Gao wyjaśnia również kreatywne wybory stojące za Skaarem, synem Hulka, a także ostatnim aresztowaniem Blonsky’ego i Wonga.

ty też Powiedzieć Już lubiłem zastraszać Kevina Feige i muszę sobie wyobrazić, że w epilogu w pewnym stopniu uwzględniono to stwierdzenie. Jak więc Kevin po raz pierwszy zareagował na przejście na sztuczną inteligencję?

(Śmiać się.) Był bardzo pomocny. Był za tym wszystkim, a ta scena bardzo dobrze odzwierciedla relację, jaką z nim mam. Wiele rozmów w tej scenie pochodzi z rozmów, które z nim odbyłem, ale kwestią sporną, jaką mieliśmy w tej całej sprawie, było to, czy robot miałby nosić kapelusz, czy nie. W pierwszym szkicu robot został opisany jako spotykający Akirę z robotem/mózgiem AI podobnym do HAL 9000, a tekst wyraźnie mówił, że ma na sobie małą czarną czapkę bejsbolową. A prawdziwy Kevin powiedział: „Cóż, to nie ma sensu. Dlaczego robot nosi czapkę?” A ja na to: „To jest logiczny problem, który masz z tym Kevinem? [She-Hulk] Ostatnia czwarta ściana rozbija się, trafia do Marvel Studios i stara się poznać ciebie jako prawdziwego robota, ale czy to fakt, że robot nie powinien nosić kapelusza? A on powiedział: „Tak, to nie ma sensu. Więc nie powinna mieć czapki”. Byłem więc wściekły i na tym wielkim spotkaniu, w obecności prawie 20 osób, powiedziałem: „Kevinie, jeśli nie pozwolisz mi założyć czapki na tego robota, zrezygnowałem ” (Śmiać się.) A potem przerwał na ułamek sekundy i po prostu powiedział: „Dziękuję bardzo, Jessico. Wykonałaś dla nas świetną robotę i naprawdę doceniamy wszystko”. (Śmiać się.)

Mój Boże.

READ  Beyonce tańczy z Blue Ivy na trasie Renaissance Tour w Paryżu

Następnie uroczy Jackson Sze, który był głównym deweloperem i moderatorem, bardzo uprzejmie zasugerował, aby w projekcie robota wkomponowali coś, co sprawiłoby, że wyglądałby tak, jakby nosił kapelusz, i to była idealna elastyczność. A Kevin powiedział: „W porządku, w porządku, bo to ma sens”. A ja powiedziałem: „Dobrze, świetnie. O ile to ma sens”.

Tatiana Maslany jako Jennifer „Jane” Walters/She-Hulk w filmie Marvel Studios She-Hulk: She-Hulk: Attorney at Law.

Dzięki uprzejmości Marvel Studios

Rozbicie czwartej ściany zawsze było częścią charakteru i widowiska, ale jaka jest historia powstania tego stopnia rozbicia czwartej ściany?

To była bardzo, bardzo długa droga. Przeszliśmy przez wiele różnych wersji tego zakończenia. Napisałem chyba co najmniej 20 egzemplarzy. Na początku wziąłem to bardzo źle, myśląc: „Ok, teraz, kiedy to już koniec, muszę zrobić z tego serial Marvela. To jest punkt, w którym muszę podążać za formułą Marvela. Powinniśmy cieszyć się przedstawieniem. zrobić coś innego. Ale pod koniec dnia jest pewien sposób, w jaki Marvel lubi kończyć sprawy i to właśnie muszę zrobić. Wypróbowałem więc kilka wersji i stoczyłem wielką bitwę z wielkim złem, ale nic nie wydawało się właściwe. Były wersje dwucyfrowe, ale nic nie poszło dobrze.

Wtedy to Kevin powiedział: „Nie ma powodu, by robić wielkie zakończenie Marvela. To nie jest film Marvela. Zrobiłem zupełnie inny program niż wszystko, co robiliśmy wcześniej, więc nie ma absolutnie żadnego powodu, aby traktować to jako typowy film Marvela. „Rób to, co zawsze będzie”. To było bardzo wyzwalające i inspirujące. To właśnie sprawiło, że naprawdę wyszliśmy z pudełka i zrobiliśmy coś bardziej wiernego temu serialowi, w przeciwieństwie do tego, co jest prawdziwe w przypadku typowego projektu Marvela.

To godne pochwały, że Marvel miał poczucie humoru, zmuszając Jen do przejrzenia listy krytyki i często zadawanych pytań na temat MCU. Byłeś zaskoczony, że pewne rzeczy uszło ci na sucho?

Absolutnie. Jestem zaskoczony, że większość tej rozmowy uszła mi na sucho, ale to jest wspaniała rzecz w Kevinie. Uwielbia się bawić i ma poczucie humoru, zarówno w stosunku do siebie, jak i do Marvela. I tylko ogólnie.

Odkąd ostatnio z tobą rozmawiałem, Kevin zatrudnił kogoś innego Ricky i Morty urzędnik [Jeff Loveness for Avengers: The Kang Dynasty]. Myślę, że Jeff jest numerem trzy z tobą i Michaelem Waldronem. Czy pytałeś Kevina o jego zaabsorbowanie tobą i twoimi rówieśnikami?

(Śmiać się.) To żart, że to właśnie tam idą po moją książkę, ale im się to udaje. Jeśli nie jest uszkodzony, dlaczego został naprawiony?

Tatiana Maslany Charlie Cox jest hulk

Charlie Cox i Tatiana Maslany w She-Hulk: Adwokat

Chuck Złotnik

W ósmym odcinku zagrała rolę nieostrożny Odtworzyłem niektóre ze starych ruchów Daredevila, a także uhonorowałem jego sekwencje walki w lobby. Czy to to samo, co zmarł Murdock?Charliego Coxa), tylko w nowej ścieżce?

Nigdy, kategorycznie, nie poproszono nas, aby sobie z tym poradzić w taki czy inny sposób. Podejście z Marvelem zawsze było takie, że tak naprawdę nie ustanawiają ograniczeń, zanim zaczniemy nad czymś pracować. Pozwalają nam tylko pokazać, co chcemy zrobić, i powiedzieć tak lub nie. Więc w zasadzie wszystko to jest wynikiem uzyskania carte blanche, aby pokazać nam, czego chcemy, a potem po prostu powiedzą, że tak.

Tatiana Maslany Tim Roth Ona Hulk

Tatiana Maslany i Tim Roth w She-Hulk: Adwokat

Ustaliłem tropy z Hulk i Skaar, a także Blonsky i Wong. Ile Marvel powiedział ci, dokąd zmierzają te postacie?

Cóż, jeśli chodzi o Blonsky’ego i Wongers, to dlatego, że Blonsky nie powinien siedzieć w więzieniu. Wziął na siebie osobistą odpowiedzialność i ostatecznie był w większości dobry. Ale bez względu na to, jak dobrze lub źle zrobił w serialu, jego przyjaźń z Jen była prawdziwa. Jego związek z Jane był prawdziwy, a kiedy pomagał jej podczas rekolekcji, również był prawdziwy. Więc ponieważ mają ten związek i tę intymność poprzez terapię, nie chcieliśmy go widzieć na zawsze zamkniętego. Więc to było naprawdę tylko po to, by dać Blonsky’emu szczęśliwe zakończenie.

A ze Skaarem rozmawialiśmy dużo o dużym, zabawnym epizodzie, który moglibyśmy dodać jako tag na końcu lub zrobić coś Marvela i drażnić nową postać. To też byłoby niesamowite. Ale w końcu to Kevin zdecydował, że chce przedstawić Scara. Musisz więc zapytać samego Kevina o jego plany.

Cóż, gratuluję świetnej serii i mam nadzieję, że znęcasz się nad Kevinem w drugim sezonie Green Light.

(Śmiać się.) Bardzo dziękuję.

***
She-Hulk: Adwokat Już dostępne w Disney+. Ten wywiad został zredagowany pod kątem długości i przejrzystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *