John Rahm 63 zdobył najlepszy rekord Liverpoolu w otwartych meczach dwoma strzałami

Serwisy informacyjne ESPN22 lipca 2023 o 10:58 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

John Rahm nadal koncentruje się na mecie po swoim rekordzie 63

John Rahm upadł, strzelając 63 w trzeciej rundzie, najniższy wynik w historii Royal Liverpool podczas World Open.

Jon Rahm zrobił wszystko, co mógł, aby wrócić do miksu na The Open. Wystarczył najniższy wynik w historii Royal Liverpool od 13 razy, gdy był gospodarzem wielkiego turnieju.

Ram stracił siedem z ostatnich 10 dołków w sobotę, zdobywając 63, różnicą dwóch punktów, najniższy wynik Hoylake’a na The Open. Pole było jedynym w nowoczesnym polu, które nie przyniosło mniej niż 65 w sobotę.

„Myślę, że to się reprezentuje. To bardzo jasne. To moja najniższa jazda na torze i to otwarte mistrzostwa, prawda?” „… Grałem w golfa naprawdę dobrze i wiedziałem, co mogę zrobić” – powiedział Ram.

Zajmujący 3. miejsce na świecie Ram trafił 12-metrowym birdie puttem na dołku par 5, gdy Brian Harman prowadził pięcioma. Harman zaczął w tempie 10 mniej. 63-latek Rama umieścił go na szóstym miejscu poniżej 6 lat i na drugim miejscu, zanim skończył.

Wykonał ruch z czterema prostymi birdie na turnie. Jego koniec również był ostry. Doszedł do 8-stopowego birdie w 15., przewiercił 35-stopowego birdie w 16. i zakończył z bliskim birdie.

Ponieważ jednak panujący mistrz Masters ustawił się w rywalizacji o ewentualny trzeci główny tytuł, on również nie będzie awansował tam, gdzie stoi.

„Czuję się naprawdę dobrze, ale jutro jest dużo pracy” – powiedział Ram.

Przyczynili się do tego raportu Mark Schlapach i The Associated Press z ESPN.

READ  Broncos zaczynają szukać innych potencjalnych kandydatów na trenerów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *