Johnny Depp Trial Live: najnowsze wieści z bitwy o zniesławienie z Amber Heard

W najbliższy czwartek 21 kwietnia będzie świadkiem Siódmy dzień próby pomiędzy Johnny Depp I Amber Heard Odbywa się w Fairfax w Wirginii. Powodem procesu jest to, że głęboki pozwać usłyszał za 50 milionów dolarów po tym, jak napisała artykuł o przemocy domowej dla The Washington Post w 2018 roku, który, jak twierdzi, jest nieprawdziwy i ma wpływ na jego karierę aktorską. usłyszałW międzyczasie podtrzymałem jej twierdzenia i skonfrontowałem się z nimi głęboki za 100 milionów dolarów.

Widziałem ostatnie dwa dni głęboki Zajmij stanowisko i omów kilka chwil jego związku z usłyszałAnegdoty z jego życia. Dziś zobaczymy głęboki Po powrocie na trybunę trzeci dzień z rzędu przesłuchanie rodzeństwa wznosi się po tym, jak zaczęło się późno w środę.

podczas wczorajszej sesji, głęboki Wyjaśnił, że to Heard był sprawcą, a nie on, i wyjaśnił, że jego była żona jest odzwierciedleniem przemocy, którą pokazała mu matka.

Gwiazda „Piraci z Karaibów” omówiła również niesławny incydent w Australii, w którym jego palec został odcięty od ludzkich ekskrementów – za które on sam twierdzi. usłyszał Albo przyjaciela usłyszał – Znaleziono go po swojej stronie łóżka.

Ponadto sąd mógł usłyszeć w nim nagranie audio usłyszał Powiedzieć głęboki „Nie zostałeś uderzony”, powiedziała, „Uderzyłam cię” podczas jednej z kłótni między byłymi małżonkami.

Jak to miało miejsce w ciągu ostatnich kilku dni, doświadczenie zostanie wznowione o godzinie 10:00 czasu lokalnego, czyli o godzinie 15:00 w Anglii i 16:00 w Europie Środkowej.

Relacja na żywo z procesu Johnny’ego Deppa

W tym blogu na żywo będziemy przedstawiać najnowsze wiadomości i aktualizacje z doświadczeń, które obejmują głęboki I usłyszałktóry odbywa się w Fairfax w stanie Wirginia.

READ  Oprawki Diddy Sean John zostały przywołane z najlepszych amerykańskich soczewek kontaktowych i okularów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *