Restauracje Toma Sandovala są pełne negatywnych komentarzy na temat skandalu związanego z oszustwami

Ekskluzywny

Toma Sandovala

Brutalna recenzja restauracji Yelp

… oszukujesz, nie jemy

Dwie restauracje w Los Angeles połączone Toma Sandovala Widziałem zjadliwe recenzje po skandalu… zrobiło się tak źle, że Yelp położył kibosz na wszystko.

Negatywne recenzje są skierowane do TomTom i Schwartz & Sandy’s – oba poprzednio posiadane Toma Szwartza I Sandoval – ze wszystkimi recenzjami, które pojawiają się po nim związek Toma z kostiumem „VPR” Raquel Levis publiczność odeszła.

Jeden z recenzentów udostępnił zdjęcie karalucha inspirowanego Raquel, które, jak twierdzili, „znaleźli” podczas jedzenia – prezentując wygląd zespołu Raquel i Toma, który według recenzenta wygląda jak „Freddy Krueger drapie po tablicy”.

Krytycy mówią także o sponsorowaniu innej restauracji — coś o niej — AKA Ariany Madixsklep z kanapkami.

I jeszcze to… „TomTom to miejsce dla świń i pracowników zajmujących się konserwacją domu”.

Niewiele lepiej było w Schwartz & Sandy’s… gdzie znowu niektórzy nazwali ich „oszuści” i powiedzieli, że Tom powinien mieszkać w jaskini.

Lisa Vanderpump o Tomie Sandovalu, sprawa Raquel Levis

Yelp musiał pobrać recenzje dla obu restauracji… informując użytkowników, że ze względu na zainteresowanie opinii publicznej nastąpił napływ recenzji, więc strona wcisnęła przycisk pauzy, podczas gdy pracownicy ustalali, czy są to prawdziwe doświadczenia klientów.

Jak informowaliśmy, Tom zapytał wszystkich Zostaw Schwartza w spokoju I zostawił swoje restauracje w spokoju, ponieważ był tylko „małą częścią czegoś znacznie większego”… ale to oczywiście nie powstrzymało ludzi przed wysadzeniem recenzji.
READ  Tai Pennington trafił na oddział intensywnej terapii kilka dni po premierze „Barbie” – The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *