Pete Davidson fałszywe plotki randkowe Ice Spice powodują awarię Internetu

Pete Davidson, Lodowa przyprawa

Plotki o fałszywych randkach szybko się rozchodzą

… Twitter szaleje!

Internet praktycznie stanął w płomieniach po tym, jak fałszywa plotka o randkach pojawiła się jako żart – jeden udowodniony Pete’a Davidsona I Lodowa Przyprawa jako przedmiot.

Fałszywe pogłoski to ostatnie, które przyciągają uwagę ludzi, i stają się rosnącym trendem – podczas gdy podobne posty, takie jak „Ciekawski George został znaleziony martwy na autostradzie”, są rozpowszechniane, choć wyraźnie żartują, ten nie osiągnął takich samych wyników.

Twitter wyraźnie się z tym pogodził, chociaż nie było ostrzeżenia „To jest satyra” — ponieważ wielu w Internecie spanikowało na widok randkowych „wiadomości”.

Nigdy nie byłem hejterem, ale Ice Spice spotyka się z Petem Davidsonem? pic.twitter.com/lHB7He6Z1n

– Steve. 👨🏾‍💻 (STEFisDOPE) 28 lutego 2023 r


Komik został porównany do Thanosa z Marvela, spotykając się z pięknymi kobietami, takimi jak złoczyńca, zabiera kamienie nieskończoności… Jedna osoba nawet w zabawny sposób nawiązała do „Breaking Bad”, mówiąc, że Pete’owi „nie ujdzie to na sucho!”

Oczywiście wiemy, że to wszystko BS — jak informowaliśmy, Pete obecnie splątany z Pogoń za Krainą Czarów Sui. Para była niedawno Spakuj kilka palmtopów na Daytonie 500.

Przepraszam naiwnych internautów, mam was! To nie jest prawdziwe… a ulice są w porządku.
READ  Michael J. Fox mówi, że oglądanie Leonardo DiCaprio w Pewnego razu w Hollywood częściowo zainspirowało go do przejścia na emeryturę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *