Jon Bon Jovi i Bruce Springsteen przejechali 100 mil bez telefonów

muzyka

Urodzili się, żeby jeździć.

Jest to wyraźnie część wyjątkowej więzi z Jersey Boy pomiędzy dwoma świętymi stanu Garden State: Jonem Bon Jovim i Brucem Springsteenem.

W nowym serialu dokumentalnym Hulu „Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story” piosenkarz „Livin' on the Modlitwa” ujawnia ukochany rytuał, który on i Boss praktykują, gdy chcą odłączyć się od tego wszystkiego i wrócić do prostego życia . Życie – Dekady po bogach rocka.

„Teraz staramy się jeździć samochodem” – mówi 62-letni Bon Jovi o zabawie, jaką spędza ze swoim 74-letnim przyjacielem. „Wsiedliśmy we dwójkę do samochodu – bez telefonów i radia – i przejechaliśmy 100 mil. To było dla mnie całe życie. [spending time with] Ktoś wkroczył na ścieżkę swojej podróży.

„Pewnego razu kilka lat temu – kiedy porównywaliśmy, na jakim etapie naszego życia, w zakresie podróży i pracy – podniósł słowo „śmierć”, ale wtedy nawet nie przyszło mi to do głowy ja: „O tak, śmierć – to nie. Wciąż na horyzoncie.

„Staliśmy się dobrymi przyjaciółmi i mogliśmy rozmawiać otwarcie, szczerze i głęboko” – mówi Bon Jovi ze Springsteen w swojej książce Dziękuję, dobranoc. Getty Images dla Akademii Nagrań

Jednak po śmierci założyciela Bon Jovi, Aleca Johna, w 2022 roku w wieku 70 lat, Bon Jovi mówi: „Teraz mam inną perspektywę”. „To jest na mojej twarzy”.

Bon Jovi mówi, że zbliżył się do Springsteena, gdy obaj przeżyli dni świetności jako supergwiazdy w latach 80. Galeria sław rock and rolla Odbywanie „wielu spotkań”.

„Staliśmy się dobrymi przyjaciółmi, możemy rozmawiać otwarcie, szczerze i głęboko” – mówi.

„Zbliżyliśmy się do siebie znacznie, może wraz z wiekiem, wiesz?” Springsteen dodaje w dokumencie. „Jesteśmy tutaj dwoma zawodnikami grającymi w tej samej grze”.

READ  Trwają prace nad serialem telewizyjnym o hostelu z Paulem Giamatti w roli głównej

Jednak wpływ Springsteena na Bon Jovi sięga młodszych lat liceum, kiedy rockman zaczął występować na scenie muzycznej w Asbury Park w stanie New Jersey, a nawet coverował piosenki Bossa.

„Thank You, Goodnight” opowiada o występach Bon Jovi „Ziemia obiecana” — z albumu Springsteena „Darkness on the Edge of Town” z 1979 r. — kiedy niespodziewanie pojawił się tam sam mężczyzna.

„Podskoczył i zaśpiewał ze mną swoją piosenkę” – wspomina Bon Jovi. „Spojrzałem w górę i zobaczyłem, że na scenie jest ze mną Bruce”.

Choć sukces Springsteena w latach 70. otworzył drzwi wytwórni płytowych innym artystom z New Jersey – a Bon Jovi zadebiutował po 40 latach w 1984 r. – ten wieczór był spełnieniem marzeń nastolatka.

„Następnego dnia idziesz do szkoły średniej i jest rzeczą oczywistą, że patrzysz na nauczyciela, patrzysz na dzieci i mówisz: «Mam ci historię do opowiedzenia — i jest o wiele lepsza»” – Bon Jovi wspomina „niż zajęcia z historii”.


złożone pod

Bon Joviego
,

Holo
,

Jon bon jovi
,

Dokumenty muzyczne
,

Muzycy
,

New Jersey
,

Nowość w Hulu
,

Kamień
,

Muzyka rock and rollowa
,

Siedemdziesiątych
,

Lata osiemdziesiąte
,
26.04.24Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/04/26/entertainment/jon-bon-jovi-bruce-springsteen-do-100-mile-drives-with-no-phones/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *