Jon Bon Jovi wspomina życie gwiazdy rock'n'rolla: „Było całkiem nieźle”

On ogląda: Pierwsze spojrzenie na nadchodzący specjalny wywiad z Jonem Bon Jovim

Jon Bon Jovi spaceruje ścieżką wspomnień, wspominając swoje życie jako legendy rock'n'rolla stojącego na czele jednego z odnoszących największe sukcesy zespołów wszechczasów, Bon Jovi, z karierą trwającą cztery dekady w nowym serialu dokumentalnym na Hulu , Dziękuję, dobranoc: historia Bon Jovi”

Przed debiutem Jon Bon Jovi spotkał się z gospodarzem Good Morning America, Michaelem Strahanem, przy specjalnym programie ABC zatytułowanym „Michael Strahan x Jon Bon Jovi: Halfway There”, aby omówić jego życie i dziedzictwo.

WIĘCEJ: Jon Bon Jovi w nowych dokumentach opowiada o kontuzji wokalu i nie tylko: Obejrzyj nowy zwiastun tutaj

W środę GMA wyemitowało zapowiedź wywiadu, w którym piosenkarz opowiedział o wpływie, jaki jego kariera wywarła na jego związek.

Jon Bon Jovi jest żonaty ze swoją ukochaną ze szkoły średniej, Dorotheą Hurley, od ponad 30 lat.

Kiedy Strahan stwierdził, że jego sukces „trudno wpłynął na związek”, Jon Bon Jovi odpowiedział: „To bzdury”.

Tim P. Whitby/Getty Images

Jon Bon Jovi uczestniczy w brytyjskiej premierze filmu „Dziękuję i dobranoc: historia Bon Jovi”, która odbędzie się 17 kwietnia 2024 r. w Londynie.

Dodał: „Uniknąłem morderstwa. Powtarzam to przed kamerą”. „Jestem gwiazdą rock and rolla. Nie jestem święty. Wiesz, nie mówię tego, nie było w moim życiu stu dziewczyn. Jestem Jon Bon Jovi. Był całkiem niezły. ”

Pomimo całej uwagi, jaką przyciągało bycie w centrum uwagi, Jon Bon Jovi powiedział, że nie zasługują na rozrywkę.

„Jeśli myślisz, że zaryzykowałbym cokolwiek, bo wierzę, że drzemiący we mnie narcyz jest prawdziwy? Co za głupota” – powiedział. „Każdy nadmiar, jakiego potrzebuje mężczyzna, podsyci ogień. Nie jest tego wart. Nie jest tego wart”.

READ  Jerry Seinfeld krytykuje „Przyjaciół” za kradzież postaci z „Seinfelda”.

Cały wywiad można obejrzeć w programie „Michael Strahan x Jon Bon Jovi: Halfway There” wyemitowanym w niedzielę, 28 kwietnia o 22:00 czasu wschodniego w ABC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *