Shannen Doherty zdecydowała się na „zmniejszenie rozmiaru”, ponieważ cierpi na raka w czwartym stadium

Gerardo Mora/Getty Images

Aktorka Shannen Doherty przemawia podczas sesji pytań i odpowiedzi podczas MegaCon Orlando 2024 w Orange County Convention Center, 4 lutego 2024 r. w Orlando na Florydzie.CNN

Shannen Doherty Mówi, że rezygnuje z niektórych rzeczy, bo choruje na raka piersi w czwartym stadium.

W ostatnim odcinku Jej podcast „Let’s Be Clear” 52-letnia aktorka opowiedziała, jak przez chorobę zmieniły się jej priorytety.

„Nie ma znaczenia, czy cierpisz na śmiertelną chorobę czy coś innego. Myślę, że tak, oczywiście musisz żyć pełnią życia i cieszyć się nim, póki żyjesz” – powiedziała Doherty, zanim wzruszyła się. „Ale myślę, że dla mnie rak zmusił mnie do oceny swojego życia i zmiany priorytetów, a obecnie priorytetem jest moja matka”.

Gwiazda „Beverly Hills 90210” powiedziała, że ​​chce „ułatwić” życie swojej matce, wiedząc, że jeśli nie pokona raka, będzie to bardzo trudne dla jej matki, Rosy.

„Nie chcę, żeby zajmowała się wieloma sprawami” – powiedział Doherty. „Nie chcę, żeby miała cztery regały pełne mebli”.

„Nikt z nas tak naprawdę nie potrzebuje wszystkich rzeczy, które mamy” – stwierdziła. „Wszystkim przydałoby się trochę zmniejszyć rozmiar i nie być tak zagraconym, jak kiedyś, ze wszystkimi moimi meblami”.

„Obsesja” Doherty na punkcie mebli to tylko jedna z jej pasji. Opowiedziała także o swoim marzeniu o rozpoczęciu akcji ratowania koni na swojej posiadłości w Tennessee i o tym, jak ostatnio tam pakowała swoje torby.

„To było naprawdę trudne i pełne emocji, ponieważ czułam, że rezygnuję z marzenia o zbudowaniu tej nieruchomości i zbudowaniu domu dla mnie oraz domu dla mojej mamy (tam), a następnie powiększeniu stodoły” – powiedziała Doherty.

Podczas gdy matka zachęcała ją do zatrzymania majątku, Doherty powiedziała, że ​​zdecydowała się „zredukować rozmiar”.

READ  Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami 31 sierpnia 2022 r.

Odpuszczenie nie jest dla niej łatwe, ale zamiast skupić się na dobrach materialnych, pieniądze, które otrzymuje ze sprzedaży, wykorzystuje na przykład na wycieczki z matką i tworzenie wspomnień.

„Nie potrzebuję tego, tak naprawdę nie sprawia mi to wielkiej radości, ale największą radość sprawia mi zabieranie mojej mamy do miejsc, które zawsze chciała odwiedzić i budowanie z nią tych wspomnień”. – powiedział Doherty.

W zeszłym roku gwiazda „Czarodziejek” ogłosiła to w mediach społecznościowych Że rak się rozprzestrzenił Do jej mózgu i kości.

W 2015 roku zdiagnozowano u niej raka piersi, a dwa lata później nastąpiła remisja. Doherty ogłosił, że w 2020 r Że rak powrócił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *