Josh McDaniels o Josh Jacobs: Dobrze mieć powrót do sezonuDobre zdjęcia

Nowicjusz biegnie z powrotem Jameer Biały był pod wrażeniem Najeźdźcy w czwartkowej grze Hall of Fame, ale jego silny ofensywny obrońca z pola nie jest jedynym znaczącym wydarzeniem.

Josh Jacobs Rozpoczął i rozegrał dwie pierwsze serie pomimo opóźnień pogodowych i nieobecności innych graczy w pierwszym rzędzie Derek Carr, Davante AdamsI Darren Waller. Biegł pięć razy na 30 jardów i złapał dwa podania, zanim wyjaśnił trenerowi Joshowi McDanielsowi, dlaczego jest w drużynie.

„Zawsze tak myślę Dobry na plecy Aby nosić piłkę w przedsezonie”, powiedział McDaniels za pośrednictwem Tashan Reed z TheAthletic.com. „Kiedy walczysz i uderzasz, w praktyce dzieje się wiele rzeczy, których nie możesz symulować. Myślę, że wszyscy nasi goście mieli dziś bal; Wszyscy nasi chłopcy złapali ją lub oddali piłkę i musieli się zmierzyć. Tak naprawdę nie możemy tego symulować ani powielać w praktyce.

Raiders odrzucili opcję Jacobsa na 2023 rok, dając jasno do zrozumienia, że ​​nie zostali sprzedani na jego długoterminową przyszłość w ich ofensywie. Grając z White w czwartek wieczorem, Kenijski Drake, Amier AbdullahA Austin Walter mówi, że wciąż opracowują krótkoterminowy rozkaz dziobania, ponieważ Jacobs mógłby zostać wybaczony, gdyby wrócił na prowadzenie.READ  2022 MLB Trade Deadline Tracker: Wszystkie najlepsze ruchy, w tym Josh Hader do Padres i Frankie Montas do Yankees

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *