Po 5 latach przerwy Obama wrócił do Białego Domu

W zeszłym tygodniu były doradca Trumpa z Białego Domu Jared Kushner stanął przed komisją wyborczą Izby Reprezentantów badającą powstanie z 6 stycznia 2021 r. We wtorek żona Kushnera, Ivanka Trump, inna była doradczyni Białego Domu, pojawiła się w oddali, według osoby zaznajomionej z harmonogramem komitetu.

Postu Jacqueline Absolwentka Rankiem 6 stycznia 2021 r., powołując się na obecność Ivanki Trump w Gabinecie Owalnym, jego ojciec rozmawiał przez telefon z wiceprezydentem, podczas którego przewodniczący styczniowego Komitetu Benny G. poprosił o dobrowolną współpracę Ivanki Trump. Thompson (D-Miss.) Opublikował list. Mike Pence W tej sprawie prezydent Donald Trump starał się przekonać Pence’a do przerwania Kongresu potwierdzającego zwycięstwo Joe Bidena.

„Komisja Specjalna chciałaby omówić część rozmowy, którą zauważyłeś między prezydentem Trumpem a wiceprezydentem Mikem Pence’em rankiem 6 stycznia” – napisał Thompson. „Podobnie Komisja Specjalna chciałaby omówić wszelkie inne rozmowy, których byłeś świadkiem lub w których uczestniczyłeś, dotyczące planu Prezydenta, aby zapobiec lub zapobiec liczeniu głosów”.

Thompson powiedział dziennikarzom w poniedziałek wieczorem, że panel przeprowadził do tej pory ponad 800 wywiadów i że więcej komentarzy i wywiadów ma pojawić się przed rozpoczęciem publicznych przesłuchań w maju.

READ  Samochód wjechał w barierę Białego Domu, kierowca zginął

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *