RNC wycofuje się z prezydenckiej Komisji Debaty”

Komitet Narodowy Partii Republikańskiej jednogłośnie głosował w czwartek za opuszczeniem prezydenckiej Komisji Debaty.

Co oni mówią: „Prezydencka Komisja ds. Debat jest stronnicza i odmówiła wdrożenia prostych i ogólnych reform, które pomogą zapewnić uczciwe debaty, w tym prowadzenie debat przed głosowaniem i wybór ewaluatorów, którzy nigdy nie pracowali dla kandydatów na platformie debaty” – powiedziała prezes RNC Rona McDonnell. . Komunikat prasowy.

  • „Dzisiaj RNC zagłosowało za wycofaniem się z partyzanckiej CPD, a my zamierzamy znaleźć nowe, lepsze fora dyskusyjne, aby zapewnić, że potencjalni kandydaci nie będą musieli przechodzić przez dyskryminujące CPD, aby przedstawić swoją sprawę narodowi amerykańskiemu”. Ona dodała.
  • „Debaty są ważną częścią procesu demokratycznego, a RNC jest zaangażowana w niezależną i uczciwą debatę”.

Duży obraz: Od prawie dekady Partia Republikańska, grupa dyskusyjna non-profit, która określa się jako bezstronna, narzeka na poparcie dla Demokratów. New York Times.

  • Ostatni rok, McDaniel ostrzegał przed CPD O ile nie zostaną przeprowadzone „znaczące reformy”, RNC będzie odradzać potencjalnym kandydatom republikańskim udział w debatach prowadzonych przez CPD.
  • W styczniu RKP potwierdził swoje stanowisko Wysyła list do CPD Groźba uniemożliwienia dopuszczenia do debaty przyszłych kandydatów na prezydenta GOP, jeśli nie zostaną przeprowadzone „znaczące reformy”.
READ  Doniesienia o rozstaniu Britney Spears jeszcze się nie skończyły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *