RNC wycofuje się z prezydenckiej Komisji Debaty”

Komitet Narodowy Partii Republikańskiej jednogłośnie głosował w czwartek za opuszczeniem prezydenckiej Komisji Debaty.

Co oni mówią: „Prezydencka Komisja ds. Debat jest stronnicza i odmówiła wdrożenia prostych i ogólnych reform, które pomogą zapewnić uczciwe debaty, w tym prowadzenie debat przed głosowaniem i wybór ewaluatorów, którzy nigdy nie pracowali dla kandydatów na platformie debaty” – powiedziała prezes RNC Rona McDonnell. . Komunikat prasowy.

  • „Dzisiaj RNC zagłosowało za wycofaniem się z partyzanckiej CPD, a my zamierzamy znaleźć nowe, lepsze fora dyskusyjne, aby zapewnić, że potencjalni kandydaci nie będą musieli przechodzić przez dyskryminujące CPD, aby przedstawić swoją sprawę narodowi amerykańskiemu”. Ona dodała.
  • „Debaty są ważną częścią procesu demokratycznego, a RNC jest zaangażowana w niezależną i uczciwą debatę”.

Duży obraz: Od prawie dekady Partia Republikańska, grupa dyskusyjna non-profit, która określa się jako bezstronna, narzeka na poparcie dla Demokratów. New York Times.

  • Ostatni rok, McDaniel ostrzegał przed CPD O ile nie zostaną przeprowadzone „znaczące reformy”, RNC będzie odradzać potencjalnym kandydatom republikańskim udział w debatach prowadzonych przez CPD.
  • W styczniu RKP potwierdził swoje stanowisko Wysyła list do CPD Groźba uniemożliwienia dopuszczenia do debaty przyszłych kandydatów na prezydenta GOP, jeśli nie zostaną przeprowadzone „znaczące reformy”.
READ  Nie mogłem oddychać przez Robinhood

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.