Julian Fleming jest wymieniony jako decyzja w czasie gry, Camryn Pape dostępny w inauguracyjnym sezonie Ohio State przeciwko Notre Dame

Ohio State może być bez jednego z czterech największych odbiorników szerokopasmowych w swoim inauguracyjnym sezonie.

Szeroko notowany trzeci-latek Julian Fleming, który przed sezonem brał udział w występach w pierwszej drużynie wraz z Jacksonem Smith-Nigegbą i Marvinem Harrisonem Jr., został wymieniony jako osoba decydująca o meczu z Notre Dame. Brał udział we wczesnych rozgrzewkach ze swoimi kolegami z drużyny, zanim później pojawił się na boisku w ciuchach ulicznych, wskazując, że jego status jest wątpliwy.

Sprawozdanie ze stanu Ohio dotyczące pani Notre

Decyzja w czasie gry

WR Julian Fleming

Niedostępne

RP Evan Pryor
CB Lloyd McFarquard
DL / LB Mitchell Melton

Ryan Day powiedział, że Fleming, który przed tym sezonem był nazywany Żelaznym Buckeye za swoją ciężką pracę na siłowni, miał Najlepszy poza sezonem? Odkąd pięciogwiazdkowy rekruter dołączył do Ohio State w 2020 roku.

Fleming opuścił cztery mecze w 2021 roku z powodu kontuzji i przeszedł poza sezonem operację barku po pierwszym sezonie. Fleming zajmował się problemami z barkami od czasów liceum, a ostatnio miał barki wychodząc z gniazdka Podczas przedsezonowej praktyki w stanie Ohio. Jednak Day powiedział, że Fleming przywrócił ramię i strzelił dwa gole w walce wręcz, która natychmiast nastąpiła po kontuzji.

Jeśli Fleming nie zagra, prawdopodobnie w jego miejsce zacznie grać drugi rok Emeka Egbuka. Egbuka strzelił 115 strzałów na pierwszym roku i zakończył sezon dziewięcioma chwytami na 191 jardów. Egbuka była Rekrut pięciogwiazdkowy Oraz możliwość otrzymania numeru 1 na dużą skalę w kraju w 2021 roku.

Oprócz przesłuchania Fleminga, Ohio jest prawie w pełni sił.

Piłkarz z piątego roku Camryn Pape, który opuścił trzy pełne sezony w Ohio State z częstymi kontuzjami kolana, wydaje się być dostępny w Bakuis w sobotę. drzwi niedawno Kolejna kontuzja kolana W okresie przedsezonowym, co sprawiło, że podczas treningu nosił ogromną ortezę, ale Day powiedział, że nie będzie to wpadka pod koniec sezonu.

Jedynymi trzema Buckeyes wymienionymi jako niedostępnymi dla Notre Dame są Lloyd McFarquhar, trzeci rok defensywny obrońca/gracz drugoplanowy Mitchell Melton i drugi rok generał Evan Pryor. Milton zerwał ACL podczas wiosennego meczu w kwietniu, a Pryor zerwał ACL przed sezonem. Obaj ominą cały sezon.

READ  Pierścionki z brylantami Super Bowl LVI w Los Angeles Rams oddają hołd Los Angeles, stadionie SoFi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *