Kamala Harris zwraca się do DNC po powrocie z podróży do Europy

NowyMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Wiceprezydent Kamala Harris Zorganizuje wiec Demokraci Na ich zimowym spotkaniu w sobotę po powrocie z Europy na przemówienie Rosja-Ukraina Wojna.

Harris ma przemawiać w Demokratycznym Komitecie Narodowym (DNC) w Waszyngtonie, gdzie oczekuje się, że lojaliści partii będą twardzi. Wybory tymczasowe Pora roku. To pierwszy raz od 2019 roku, kiedy setki członków DNC wzięło udział w wydarzeniu osobiście. Korona wirus Szerzenie międzynarodowe.

Wiceprezydent USA Kamala Harris spotkała się z premierem Polski Mateuszem Morawieckim 10 marca 2022 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. (fot. Getty Images Mateusz Włodarczyk / NurPhoto)

Biden zwrócił się w czwartek wieczorem do około 415 członków DNC, mówiąc, że jest dumny z tego, co Demokraci osiągnęli od czasu objęcia funkcji prezydenta i że wykonuje świetną robotę, sprzedając płytę Amerykanom.

Harris mówi, że Putinowi powinno grozić więcej kar za „oburzające zachowanie w imieniu narodu rosyjskiego” na Ukrainie

„Mamy rekord – rekord, z którego możemy być dumni; w Stanach Zjednoczonych program, który zajmuje się największymi problemami w życiu ludzi; odbijające się echem wiadomości” – powiedział Biden na spotkaniu w Washington Hilton Hotel w czwartek. „To, co musimy teraz zrobić, to sprzedać to z pewnością, jasnością, pewnością i jeszcze raz”.

Harris wrócił do Waszyngtonu wczesnym rankiem w sobotę, aby odwiedzić Polskę i Rumunię, aby okazać solidarność z sojusznikami z NATO, okazać wsparcie dla Ukrainy i potępić niesprawiedliwą wojnę Rosji z narodem ukraińskim.

Premier Polski Mateusz Morawiecki pozuje do zdjęcia z prawicową i wiceprezydent USA Kamalą Harris podczas spotkania w Warszawie w czwartek 10 marca 2022 r.

Premier Polski Mateusz Morawiecki pozuje do zdjęcia z prawicową i wiceprezydent USA Kamalą Harris podczas spotkania w Warszawie w czwartek 10 marca 2022 r.
(przez Saul Lobe / Pool Photo AP)

Harris powiedział w piątek, że Stany Zjednoczone podejmą dalsze działania, aby uspokoić rosyjskiego prezydenta Władimira Putina Putin Ponosi „poważne konsekwencje” za swoje brutalne i oburzające zachowanie w imieniu narodu rosyjskiego.

READ  Ukraińcy usuwają co najmniej 2 mosty pontonowe w pobliżu Pilohoriwki, widać zdjęcia satelitarne i dronowe

Kamala Harris rozdarta za czekanie, aż polski prezydent pomoże w przesłuchaniu ukraińskich uchodźców

Podczas wspólnej konferencji prasowej z prezydentem Rumunii Klausem Iohanisem w Bukareszcie w Rumunii Harris powiedział, że „bolesne” jest widzieć, co dzieje się z Ukraińcami.

Prezydent RP Andrzej Duda powitał wiceprezydent USA Kamalę Harris podczas spotkania w Warszawie w czwartek 10 marca 2022 r.  (AP Photo / Czarek Sokołowski)

Prezydent RP Andrzej Duda powitał wiceprezydent USA Kamalę Harris podczas spotkania w Warszawie w czwartek 10 marca 2022 r. (AP Photo / Czarek Sokołowski)
(Zdjęcie AP / Żarek Sokołowski)

„Jesteśmy jasne, że każdy celowy atak lub atak na cywilów jest zbrodnią wojenną, kropka”, powiedział Harris.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Pod koniec swojej podróży do Europy urzędnik Białego Domu powiedział: „Harris będzie kontynuował swoją współpracę z przywódcami Europy i Wschodu w serii rozmów telefonicznych na początku przyszłego tygodnia. Omówi swoją podróż i kolejne kroki w naszej wspólnej odpowiedzi. ” Za inwazję Rosji na Ukrainę”.

Brooke Singman z Fox News przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *