Kardynałowie zatrudnili Monty’ego Osenforta jako nowego dyrektora generalnego

TEMPE, Ariz. – Arizona Cardinals w poniedziałek mianowała byłego dyrektora Tennessee Titans, Monty’ego Osenforta, swoim kolejnym dyrektorem generalnym.

Ossenfort przeprowadził w piątek wywiad z grupą dyrektorów Cardinals, w tym z właścicielem Michaelem Bidwillem, po wstępnej rozmowie telefonicznej z Bidwillem kilka dni temu.

44-letni Ossenfort wnosi do Arizony 21 lat doświadczenia. Ostatnie trzy lata spędził w Titans, a wcześniej przez 15 lat w New England Patriots.

„Znalezienie odpowiedniej osoby, która poprowadzi nas jako dyrektora generalnego, jest dla nas kluczowe i nie mam wątpliwości, że mamy to w Monty Osenfort” – powiedział Bidwill w oświadczeniu. „Posiada wszystkie cechy odnoszącego sukcesy GM – pasję, przywództwo, inteligencję, etykę pracy – a jego rozległe doświadczenie wyraźnie przygotowuje go do tej roli.

„Nie moglibyśmy być szczęśliwsi, gdyby Monty i jego rodzina dołączyli do kardynałów”.

Podczas jego kadencji w Tennessee Titans przeszli do playoffów w 2020 i 2021 roku, wygrywając AFC South w obu latach. W czasie, gdy Ossenfort był związany z Patriotami, gdzie awansował z asystenta personalnego na dyrektora skautingu w college’u, Nowa Anglia wygrała cztery Super Bowl i udała się do trzech innych.

Arizona zwolniła trenera Kliffa Kingsbury’ego 9 stycznia, tego samego dnia, w którym zespół ogłosił, że były dyrektor generalny Steve Keim opuszcza organizację „aby skupić się na swoim zdrowiu”.

Cardinals osiągnęli w tym sezonie bilans 4-13. Kylera Murraya Mając operację naprawy rozdartego prawego ACL na początku tego miesiąca, Kingsbury powiedział wówczas, że QB „prawdopodobnie” nie wróci do początku sezonu 2023.

READ  Huragan Roslyn: Zachodni Meksyk przygotowuje się na niedzielne wyjście na ląd huraganu kategorii 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.