Kardynałowie zatrudnili Monty’ego Osenforta jako nowego dyrektora generalnego

TEMPE, Ariz. – Arizona Cardinals w poniedziałek mianowała byłego dyrektora Tennessee Titans, Monty’ego Osenforta, swoim kolejnym dyrektorem generalnym.

Ossenfort przeprowadził w piątek wywiad z grupą dyrektorów Cardinals, w tym z właścicielem Michaelem Bidwillem, po wstępnej rozmowie telefonicznej z Bidwillem kilka dni temu.

44-letni Ossenfort wnosi do Arizony 21 lat doświadczenia. Ostatnie trzy lata spędził w Titans, a wcześniej przez 15 lat w New England Patriots.

„Znalezienie odpowiedniej osoby, która poprowadzi nas jako dyrektora generalnego, jest dla nas kluczowe i nie mam wątpliwości, że mamy to w Monty Osenfort” – powiedział Bidwill w oświadczeniu. „Posiada wszystkie cechy odnoszącego sukcesy GM – pasję, przywództwo, inteligencję, etykę pracy – a jego rozległe doświadczenie wyraźnie przygotowuje go do tej roli.

„Nie moglibyśmy być szczęśliwsi, gdyby Monty i jego rodzina dołączyli do kardynałów”.

Podczas jego kadencji w Tennessee Titans przeszli do playoffów w 2020 i 2021 roku, wygrywając AFC South w obu latach. W czasie, gdy Ossenfort był związany z Patriotami, gdzie awansował z asystenta personalnego na dyrektora skautingu w college’u, Nowa Anglia wygrała cztery Super Bowl i udała się do trzech innych.

Arizona zwolniła trenera Kliffa Kingsbury’ego 9 stycznia, tego samego dnia, w którym zespół ogłosił, że były dyrektor generalny Steve Keim opuszcza organizację „aby skupić się na swoim zdrowiu”.

Cardinals osiągnęli w tym sezonie bilans 4-13. Kylera Murraya Mając operację naprawy rozdartego prawego ACL na początku tego miesiąca, Kingsbury powiedział wówczas, że QB „prawdopodobnie” nie wróci do początku sezonu 2023.

READ  Ukraina dąży do ponownego otwarcia tranzytu zboża przez Polskę w związku ze wzrostem zakazów importu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *