Aktualizacje Blizzarda: Południowa i północno-wschodnia Brace na zimową burzę

Gubernatorzy na południu ogłosili stan wyjątkowy, a temperatury na północnym wschodzie spadły poniżej zera, ponieważ silna zimowa burza ma przynieść śnieg i lód.

W sobotni wieczór w regionie Piemont w Karolinie Północnej i Południowej spodziewany jest ponad ćwierć cala śniegu. Oczekuje się, że system burzowy przyniesie więcej niż stopę śniegu przez Appalachy i północną część stanu Nowy Jork oraz południowy i centralny Vermont, począwszy od niedzieli.

Przewidywano również opady śniegu dla części dolnych dolin Missisipi i Tennessee. Według National Weather Service Forecast Center, Kolejna faza dużego systemu burzowego To przyniosło ponad 12 cali śniegu do części Iowa i Północna Dakota.

Ben Kelber, meteorolog z WCMH-TV w Columbus w stanie Ohio, powiedział, że w górach Tennessee i wschodniego Kentucky, a także w Północnej Karolinie, Zachodniej Wirginii, wschodnim Ohio i zachodnim Nowym Jorku, można spodziewać się śniegu.

„Będzie miał 100 mil szerokości i od sześciu do 12 cali śniegu” – powiedział w sobotę. „Więcej ludzi dotknie ta burza niż jakakolwiek zimowa burza, którą mieliśmy w tym sezonie”.

Oczekuje się, że śnieg będzie obfity w zachodnich częściach korytarza międzystanowego 95, panie. powiedział Kelber. Oczekuje się, że miasta Boston, Filadelfia i Nowy Jork otrzymają od jednego do czterech cali śniegu, zanim zmieni się on w ulewny deszcz od niedzieli wieczorem do poniedziałku, powiedział.

Mieszanie w okresie zimowym może pogłębić problemy w łańcuchu dostaw na dotkniętych obszarach.

„To będzie poważna przeszkoda dla firm próbujących przez kilka dni przenosić produkty w całym kraju ze względu na rozmiar burzy” – powiedział w piątek Jonathan Porter, główny meteorolog w AccuWeather z siedzibą w State College.

W piątek gubernator Wirginii Ralph S. Northam, gubernator Georgii Brian Kemp i gubernator Północnej Karoliny Roy Cooper ogłosili stan wyjątkowy.

„Ten nadchodzący system pogodowy będzie obejmował dodatkowe zwalone drzewa, duże przerwy w dostawie prądu i znaczący wpływ na warunki podróży” – powiedział. North powiedział w swoim ogłoszeniu. Urzędnicy drogowi w Wirginii byli w areszcie, gdy burza uderzyła na początku tego miesiąca Setki kierowców zostały uwięzione.

READ  Trump zwrócił się do Sądu Najwyższego o zablokowanie Komisji udostępnienia 6 stycznia jego akt Białego Domu.

Oczekuje się, że burza osiągnie 70 mil na godzinę wzdłuż wybrzeża. Północ ostrzegł.

Departament Transportu Wirginii nie ryzykował iw czwartek jego załoga zaczęła spryskiwać części I-95 roztworem soli i solanki, co zapobiegało przyklejaniu się lodu do dróg.

Gdzie indziej na południu meteorolodzy stwierdzili, że północno-wschodnia Georgia i Karoliny mogą wytrzymać obfite opady śniegu od soboty wieczorem do niedzieli.

„Chociaż wiele powiedziano o śniegu, podnosimy również ostrzeżenie przed zamiecią, która nastąpi w Karolinie Północnej” – powiedział. – powiedział Porter. „Wygląda to na przepis na przedłużające się przerwy w dostawie prądu i uszkodzenia drzew na tych obszarach”.

Temperatura w sobotę spadła poniżej zera Przez Nową Anglię i Obszary Nowego Jorku.

W Saranac Lake w stanie Nowy Jork temperatury miały spaść poniżej zera w sobotę rano, spadać do minus 20 stopni Celsjusza w nocy i minus 31 stopni Celsjusza. Ten rodzaj zimna nie jest rzadkością w regionie, powiedział Clyde. Rapido jest burmistrzem jeziora Saranac, liczącego około 5400 mieszkańców miasta w Athrondax.

Oczekuje się, że od niedzieli spadnie śnieg w regionie – to dobra wiadomość dla mieszkańców i wędkarzy podlodowych, którzy widzieli nagromadzenie śniegu w ostatnich latach i wzrost zimowych temperatur, panie. – powiedział Rapido.

„Przegrywaliśmy 30 tygodniowo, teraz mamy 20 tygodniowo” – powiedział. „Tu robi się gorąco.

W niektórych częściach Karoliny, w tym w Charlotte i Greensboro w Karolinie Północnej, spodziewano się „niezwykle niszczącego lodu”. Według Narodowego Centrum Prognoz Pogody.

„Może to skutkować niebezpieczną podróżą, przerwami w dostawie prądu i uszkodzeniem drzew” – powiedziało centrum.

Southwest Airlines ostrzegają Loty pasażerskie przelatujące przez lotniska na południu mogą być opóźnione, przekierowane lub odwołane. amerykańskie linie lotnicze i Delta Wydawane komunikaty pogodowe.

Nashville Oczekiwano od czterech do pięciu cali śniegu Od soboty meteorolodzy powiedzieli, że zimą na północy miasta będzie więcej śniegu, który już pada.

READ  Życie Dyera Nicholsa zostanie uczczone w domu pogrzebowym w Memphis

„Tej zimy w Nashville może być więcej śniegu niż w Milwaukee i Chicago” – powiedział. – powiedział Porter. „To bardzo interesujące.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *