Aktualizacje Blizzarda: Południowa i północno-wschodnia Brace na zimową burzę

Gubernatorzy na południu ogłosili stan wyjątkowy, a temperatury na północnym wschodzie spadły poniżej zera, ponieważ silna zimowa burza ma przynieść śnieg i lód.

W sobotni wieczór w regionie Piemont w Karolinie Północnej i Południowej spodziewany jest ponad ćwierć cala śniegu. Oczekuje się, że system burzowy przyniesie więcej niż stopę śniegu przez Appalachy i północną część stanu Nowy Jork oraz południowy i centralny Vermont, począwszy od niedzieli.

Przewidywano również opady śniegu dla części dolnych dolin Missisipi i Tennessee. Według National Weather Service Forecast Center, Kolejna faza dużego systemu burzowego To przyniosło ponad 12 cali śniegu do części Iowa i Północna Dakota.

Ben Kelber, meteorolog z WCMH-TV w Columbus w stanie Ohio, powiedział, że w górach Tennessee i wschodniego Kentucky, a także w Północnej Karolinie, Zachodniej Wirginii, wschodnim Ohio i zachodnim Nowym Jorku, można spodziewać się śniegu.

„Będzie miał 100 mil szerokości i od sześciu do 12 cali śniegu” – powiedział w sobotę. „Więcej ludzi dotknie ta burza niż jakakolwiek zimowa burza, którą mieliśmy w tym sezonie”.

Oczekuje się, że śnieg będzie obfity w zachodnich częściach korytarza międzystanowego 95, panie. powiedział Kelber. Oczekuje się, że miasta Boston, Filadelfia i Nowy Jork otrzymają od jednego do czterech cali śniegu, zanim zmieni się on w ulewny deszcz od niedzieli wieczorem do poniedziałku, powiedział.

Mieszanie w okresie zimowym może pogłębić problemy w łańcuchu dostaw na dotkniętych obszarach.

„To będzie poważna przeszkoda dla firm próbujących przez kilka dni przenosić produkty w całym kraju ze względu na rozmiar burzy” – powiedział w piątek Jonathan Porter, główny meteorolog w AccuWeather z siedzibą w State College.

W piątek gubernator Wirginii Ralph S. Northam, gubernator Georgii Brian Kemp i gubernator Północnej Karoliny Roy Cooper ogłosili stan wyjątkowy.

„Ten nadchodzący system pogodowy będzie obejmował dodatkowe zwalone drzewa, duże przerwy w dostawie prądu i znaczący wpływ na warunki podróży” – powiedział. North powiedział w swoim ogłoszeniu. Urzędnicy drogowi w Wirginii byli w areszcie, gdy burza uderzyła na początku tego miesiąca Setki kierowców zostały uwięzione.

READ  Gwiazdy pojawiają się na premierze filmu Wesa Andersona „Asteroid City” w Cannes

Oczekuje się, że burza osiągnie 70 mil na godzinę wzdłuż wybrzeża. Północ ostrzegł.

Departament Transportu Wirginii nie ryzykował iw czwartek jego załoga zaczęła spryskiwać części I-95 roztworem soli i solanki, co zapobiegało przyklejaniu się lodu do dróg.

Gdzie indziej na południu meteorolodzy stwierdzili, że północno-wschodnia Georgia i Karoliny mogą wytrzymać obfite opady śniegu od soboty wieczorem do niedzieli.

„Chociaż wiele powiedziano o śniegu, podnosimy również ostrzeżenie przed zamiecią, która nastąpi w Karolinie Północnej” – powiedział. – powiedział Porter. „Wygląda to na przepis na przedłużające się przerwy w dostawie prądu i uszkodzenia drzew na tych obszarach”.

Temperatura w sobotę spadła poniżej zera Przez Nową Anglię i Obszary Nowego Jorku.

W Saranac Lake w stanie Nowy Jork temperatury miały spaść poniżej zera w sobotę rano, spadać do minus 20 stopni Celsjusza w nocy i minus 31 stopni Celsjusza. Ten rodzaj zimna nie jest rzadkością w regionie, powiedział Clyde. Rapido jest burmistrzem jeziora Saranac, liczącego około 5400 mieszkańców miasta w Athrondax.

Oczekuje się, że od niedzieli spadnie śnieg w regionie – to dobra wiadomość dla mieszkańców i wędkarzy podlodowych, którzy widzieli nagromadzenie śniegu w ostatnich latach i wzrost zimowych temperatur, panie. – powiedział Rapido.

„Przegrywaliśmy 30 tygodniowo, teraz mamy 20 tygodniowo” – powiedział. „Tu robi się gorąco.

W niektórych częściach Karoliny, w tym w Charlotte i Greensboro w Karolinie Północnej, spodziewano się „niezwykle niszczącego lodu”. Według Narodowego Centrum Prognoz Pogody.

„Może to skutkować niebezpieczną podróżą, przerwami w dostawie prądu i uszkodzeniem drzew” – powiedziało centrum.

Southwest Airlines ostrzegają Loty pasażerskie przelatujące przez lotniska na południu mogą być opóźnione, przekierowane lub odwołane. amerykańskie linie lotnicze i Delta Wydawane komunikaty pogodowe.

Nashville Oczekiwano od czterech do pięciu cali śniegu Od soboty meteorolodzy powiedzieli, że zimą na północy miasta będzie więcej śniegu, który już pada.

READ  BUFFALO SNOW: Najgorsza historyczna zamieć uderzy w zachodni Nowy Jork

„Tej zimy w Nashville może być więcej śniegu niż w Milwaukee i Chicago” – powiedział. – powiedział Porter. „To bardzo interesujące.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *