Kate Hudson ujawnia swój najlepszy pocałunek na ekranie i która gwiazda powinna zostać „anulowana” po przemycie

Kate Hudson Odsłania swoje hollywoodzkie sekrety warstwa po warstwie.

Podczas testu na wykrywaczu kłamstw dla Vanity Fair gwiazda „Szklanej cebuli” musiała zdecydować, który z jej byłych współpracowników miał najlepszy pocałunek na ekranie, jaki kiedykolwiek miała.

Janelle Monae pokazała zdjęcia Matthew McConaugheya, jej współgwiazdy w filmie „Jak stracić faceta w 10 dni” i Billy’ego Crudupa, z którym zagrała w filmie Prawie sławni, pytając, kto najlepiej całuje.

„Myślę, że Billy całuje delikatniej. Lepiej? Nie powiedziałbym, że lepiej. Absolutnie… Absolutnie delikatniej. To bardziej wyrafinowana wersja pocałunku” – powiedział Hudson. „To jest jak teatr, Stanislavsky (Crudup) i jak Longhorns (McConaughey).”

Kate Hudson, córka Goldie Hawn i Kurta Russella, o hollywoodzkim nepotyzmie: „To nie ma znaczenia”

Poproszona o porównanie jej pocałunków z McConaugheyem i Crudupem, Hudson powiedziała, że ​​Crudup był słodszym pocałunkiem z tej dwójki.
(Getty Images)

Następnie Monáe pokazała jej zdjęcie Dane’a Cooka, z którym pocałowała się w filmie „Dziewczyna mojego najlepszego przyjaciela” z 2008 roku i zapytała, czy porównuje się z innymi gwiazdami.

„Numer anulowany”. Ze swojej strony Cook wcześniej nazwał Hudsona swoim najgorszym pocałunkiem na ekranie w 2014 roku, ale według Us Weekly wydawał się wycofać swoje komentarze później tego roku.

Jednak pocałunek Hudson, który miał podbić ich wszystkich, był tym, który dzieliła z Liv Tyler w „Dr. T and the Woman”.

Hudson powiedziała, że ​​Tyler, którego z miłością nazywa „Bobby Shopups”, „ma najdelikatniejsze usta na świecie” i nie może przejść obok „tych ust, tych ust Tylera”.

Chociaż Hudson chce odwołać Cooka po pocałunku na planie, to jej postać w „szklana cebula„,” Birdie Jay, ten jest ciągle bliski anulowania, co skłoniło Hudson do odpowiedzi na niektóre inne postacie, które grała, i czy powinny zostać anulowane.

READ  Taylor Swift jest drugą najbogatszą kobietą, która sama doszła do wszystkiego w muzyce: Forbes

Jeśli chodzi o jej postać Liv w Bride Wars , Hudson powiedział: „Myślę, że Liv nie powinna być anulowana. Myślę, że Liv musi żyć”. Jej postać w filmie stosuje bardzo wątpliwe taktyki, aby mieć pewność, że jej ślub będzie lepszy niż jej byłej najlepszej przyjaciółki, z którą się kłóci.

Następnie zapytano ją o postać Andy’ego Andersona „Jak stracić faceta w 10 dni”, zamiast odwoływać się, mówiąc: „Powinno to być przyznane”, wyjaśniając, że „odważnie jest wejść w buty, które założyła”.

Kate Hudson uważa, że ​​żadna z jej poprzednich postaci nie zasługuje na anulowanie, mówiąc, że jej postać, Andy, powinna zostać nagrodzona.

Kate Hudson uważa, że ​​żadna z jej poprzednich postaci nie zasługuje na anulowanie, mówiąc, że jej postać, Andy, powinna zostać nagrodzona.
(Jeff Spicer/BAFTA/Getty Images dla BAFTA)

„Sprowokowałem go do pobicia w kinie, ale zrobiłem to dla wszystkich ludzi, którzy tego potrzebowali, jakby to było konieczne” – powiedział Hudson o postaci McConaugheya, Benjaminie. „Ona jest bohaterem”.

W filmie postać grana przez Hudsona jest felietonistką zajmującą się poradami, która zaczyna pisać swój przewodnik, jak zdobyć faceta w 10 dni lub mniej, i skupia się na Benjaminie Perrym, Grany przez McConaugheya, który wierzy, że może rozkochać w sobie każdą kobietę w 10 dni lub mniej. Nieświadomi swoich osobistych celów, ta dwójka zaczyna rozwijać do siebie prawdziwe uczucia.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Hudson brał też udział w debacie o tym, czy komedie romantyczne to już przeszłość, czy też wrócą. Lata 90. i początek XXI wieku to okres rozkwitu komedii romantycznych, takich jak „Kiedy Harry spotkał SallyA „Bezsenność w Seattle”, „Dziennik Bridget Jones”, „Sweet Home Alabama” i „Moje wielkie greckie wesele” definiują ten gatunek.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

„Nie sądzę, żeby kiedykolwiek umarł” – powiedział Hudson. „Myślę, że nie poświęcono mu uwagi, którą powinien. Myślę najlepsze komedie romantyczne Jest bardzo trudny do wykonania. Więc nie, nie sądzę, że nie żyje”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *