Kate Middleton uczestniczy w Trooping the Color podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia od czasu diagnozy raka

Kate, l Księżniczka WaliiW sobotę po raz pierwszy od tego czasu wystąpiła publicznie reklama W marcu zdiagnozowano u niej tę chorobę rak.

Kate dołączyła do męża książę WilliamI trójka ich dzieci, książęta Jerzy I Ludwik I księżniczka CharlotteObok Król Karol III Królowa Camilla i inni członkowie rodziny królewskiej w tym roku Siły koloruCoroczna parada wojskowa organizowana z okazji oficjalnych urodzin króla.

Nosi Biała sukienka z czarnym wykończeniem Jenny Packham I kapelusz koordynujący zaprojektowany dla Kate przez Philipa Treacy Jeździj z George (10 lat), Charlotte (9 lat) i Louis (6 lat) w rządowym pojeździe Glass Bus w centrum handlowym podczas parady.

ZDJĘCIE: Brytyjska Katarzyna, księżna Walii, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis biorą udział w paradzie Trooping the Colour na cześć brytyjskiego króla Karola z okazji jego oficjalnych urodzin, Londyn, 15 czerwca 2024 r. (Holly Adams/Reuters)

ZDJĘCIE: Brytyjska Katarzyna, księżna Walii, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis biorą udział w paradzie Trooping the Colour na cześć brytyjskiego króla Karola z okazji jego oficjalnych urodzin, Londyn, 15 czerwca 2024 r. (Holly Adams/Reuters)

Ostatni raz Kate pojawiła się publicznie z członkami rodziny królewskiej w grudniuKiedy dołączyła do nich podczas mszy bożonarodzeniowej w Sandringham.

Zaledwie kilka tygodni po tym wystąpieniu pałac ogłosił, że 42-letnia Kate w szpitalu 16 stycznia „zaplanowała operację brzucha” i weźmie wolne od obowiązków królewskich, aby odzyskać siły.

Książę William informuje o aktualnym stanie zdrowia Kate Middleton w trakcie leczenia raka

W marcu, Kate publicznie ujawnione Że po operacji zdiagnozowano u niej raka. Nie ujawniono rodzaju nowotworu.

Według pałacu Kate pod koniec lutego rozpoczęła chemioterapię zapobiegawczą.

Zdjęcie: Brytyjska Katarzyna, księżna Walii, przybywa do kawalkady Gwardii Konnej podczas parady urodzinowej króla Zdjęcie: Brytyjska Katarzyna, księżna Walii, przybywa do kawalkady Gwardii Konnej podczas parady urodzinowej króla

Zdjęcie: Brytyjska Katarzyna, księżna Walii, przybywa do kawalkady Gwardii Konnej podczas parady urodzinowej króla „Trooping the Colour” w Londynie, 15 czerwca 2024 r. (Justin Tallis/AFP via Getty Images)

W pierwszej aktualizacji stanu zdrowia Kate od czasu ogłoszenia diagnozy Piątek powiedział „Robi duże postępy” podczas chemioterapii, ale „jeszcze nie wyszła z kryzysu”.

„Robię duże postępy, ale każdy, kto przeszedł chemioterapię, wie, że są lepsze i gorsze dni” – Kate powiedziała w pisemnej wiadomości udostępnionej przez Pałac Kensington. „W te złe dni czujesz się słaby i zmęczony i musisz poddać się swojemu ciału. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać dobre samopoczucie”.

READ  Brexit złamał podstawy gospodarcze Wielkiej Brytanii
Zdjęcie: Katarzyna, księżna Walii podczas Color Band w Pałacu Buckingham 15 czerwca 2024 r. w Londynie.  (Chris Jackson/Getty Images)Zdjęcie: Katarzyna, księżna Walii podczas Color Band w Pałacu Buckingham 15 czerwca 2024 r. w Londynie.  (Chris Jackson/Getty Images)

Zdjęcie: Katarzyna, księżna Walii podczas Color Band w Pałacu Buckingham 15 czerwca 2024 r. w Londynie. (Chris Jackson/Getty Images)

Kate powiedziała, że ​​jej leczenie będzie kontynuowane „jeszcze kilka miesięcy”, dodając: „W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, chętnie angażuję się w życie szkolne, a prywatnie spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia. ” „To jakby zacząć trochę pracować w domu”.

Tegoroczna edycja Trooping the Color — uroczystość, w której bierze udział ponad 1400 żołnierzy — upamiętnia tę rocznicę Drugi po Charlesie Ile jest twoje.

Kate Middleton: Kalendarium diagnozy raka, operacji i nieobecności w obowiązkach publicznych

I to było Został zdiagnozowany Z rakiem na początku tego roku, ale od tego czasu wrócił Do obowiązków ogólnych.

Pałac Buckingham nie ujawnił, na jaki nowotwór zdiagnozowano 75-letniego króla, ani też jakiego rodzaju leczenie przechodzi.

Zdjęcie: Brytyjski król Karol i królowa Camilla biorą udział w paradzie Trooping the Color z okazji jego oficjalnych urodzin, Londyn, Wielka Brytania, 15 czerwca 2024 r. (Holly Adams/Reuters)Zdjęcie: Brytyjski król Karol i królowa Camilla biorą udział w paradzie Trooping the Color z okazji jego oficjalnych urodzin, Londyn, Wielka Brytania, 15 czerwca 2024 r. (Holly Adams/Reuters)

Zdjęcie: Brytyjski król Karol i królowa Camilla biorą udział w paradzie Trooping the Color z okazji jego oficjalnych urodzin, Londyn, Wielka Brytania, 15 czerwca 2024 r. (Holly Adams/Reuters)

Pod koniec kwietnia Charles Odwiedzać Ośrodek onkologiczny po raz pierwszy od czasu diagnozy zaangażował się w własność publiczną.

Kiedy pacjent zapytał go, jak się czuje, Charles odpowiedział: „Nieźle. Zawsze jest to mały szok, prawda, kiedy ci o tym mówią?” – twierdzi Wielka Brytania. Telegraf Gazeta.

Podczas tegorocznej edycji Trooping the Color Charles nieco zmodyfikował swoją rolę w wydarzeniu, biorąc udział w paradzie w powozie obok Camilli, a nie na koniu, jak to robił w ubiegłych latach.

Kate Middleton uczestniczy w Trooping the Color podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia od czasu diagnozy raka Pierwotnie pojawił się Goodmorningamerica.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *