Kate Moss Johnny Depp odmawia zepchnięcia jej ze schodów

Zdjęcie: Getty Images autorstwa Ron Galella, Ltd./Ron Galella Collection

Kate Moss zeznała 25 maja, że ​​była byłym chłopakiem Johnny Depp „Nigdy mnie nie popychano, nie kopano ani nie zrzucano ze schodów”. Zamiast tego powiedział, że przyszedł ratować się po tym, jak określił to jako ciężki upadek podczas wakacji. Zespół Deppa wezwał Mosesa jako świadka odmowy Dochodzenie o zniesławienie Wobec swojej byłej żony, Bursztynowy Hert. Depp i Heard oskarżyli się nawzajem o nadużycia, a Heard zeznał 5 maja o podobno rodzinnym incydencie między nim a supermodelką, kiedy gwiazdy datowały się na lata 90. – Pani Moss, czy zna pani Johnny’ego Deppa? Zapytał swojego prawnika Ben Chev. — Tak — odpowiedział Moss z lekkim uśmiechem. Moss, który objął stanowisko za pośrednictwem wideo z Gloucester, pojawił się z nową twarzą i nosił ciemną kurtkę i białą koszulę na swoje zeznania. Powiedział, że on i Depp mieli romantyczny związek od 1994 do 1998. „Pani. Moss, kiedy byliście parą, czy nadszedł czas na wspólne wakacje w Golden Eye Resort na Jamajce? Odpowiedziała pozytywnie. – A jeśli coś się stanie? Żucie trwało dalej. „Wychodziliśmy z pokoju. Johnny wyszedł z pokoju, zanim zdążyłem to zrobić. Padał deszcz. Kiedy wyszedłem z pokoju, poślizgnąłem się na schodach i zraniłem plecy” – powiedział Moss. „Krzyczałem, bo nie wiedziałem, co się stało. Bolało mnie. Pobiegł z powrotem, żeby mi pomóc i zabrał mnie do mojego pokoju po pomoc medyczną”. Chew naciskał: „Czy pan Depp w jakikolwiek sposób zepchnął cię ze schodów?” – Nie – powiedział Moss. Zespół Hearda nie przesłuchał Mossa.

Kiedy Depp ponownie zajął dziś stanowisko w ramach swojej sprawy o zaprzeczenie, został zapytany o plotkę i jej pochodzenie. To, co się stało, powiedział Depp, „to, co powiedziała, stało się” odnosi się do Mojżesza. Depp przypomniał sobie, że słyszał tę historię. „Pani to, co usłyszała, wzięła tę historię i zmieniła ją w bardzo brzydki incydent, wszystko było w jej głowie”, powiedział Depp. „Byliśmy po prostu na Jamajce; wyszedłem z naszego bungalowu trzy minuty przed nią. Stałem na zewnątrz. Nagle zaczyna padać, zaczyna padać jak monsun, a potem pamiętam, jak Kate wychodziła przez drzwi – powiedział Depp. Były jeszcze trzy małe drewniane schody i poślizgnęła się. Jej nogi podniosły się i wylądowała na kości ogonowej. Najwyraźniej odczuwała fizyczny ból. Została ranna. Ona płakała. Więc pobiegłem ją złapać, żeby upewnić się, że nic jej nie jest. Deb kontynuowała: „To wszystko. Zawsze taki byłem – to cała historia, plotka o tym, nigdy nie słyszałem takiej plotki, zanim pani ją złapała.

READ  Banki regionalne i społeczne zbierają się, by wezwać wsparcie FDIC

Historia zaangażowania Mossa w zawsze potykane śledztwo Depp & Heard jest nieco pokręcona. Depp został podobno uderzony w twarz podczas kłótni wiosną 2015 roku, obawiając się, że zrzuci ze schodów swoją siostrę Whitney. „Nie wahałem się, nie czekaj. W głowie od razu pomyślałem o Kate Moss i schodach. Słońce Gazeta przypomniała sobie, że słyszała pogłoski, że zepchnął ze schodów byłą dziewczynę, którą uważał za Mossa. 17 maja Heard został poproszony na skrzyżowaniu o wyjaśnienie swojego odniesienia do Mossa. – Myślałeś, że zrzuci twoją siostrę ze schodów, tak jak Kate zrzuciła ze schodów Mossa, prawda? Jeden z prawników Deppa odniósł się do zarzutu i podkreślił. Zapytany, odpowiedział: „Słyszałem plotkę, dużą plotkę o tym”. Wzywając Mossa, Heard skutecznie utorował drogę prawnikom Deppa do powołania go na świadka z prawnego punktu widzenia. Relacja Mossa z jego czasu spędzonego z Deppem dostarcza również kontrnarracji jego zachowania jako romantycznego partnera. Depozyt wideo zeznał jurorów Ellen Parkin, który na krótko związał się z Deppem w latach 90. Parkin opisał Deppa jako „zazdrosnego” chłopaka, który często był pod wpływem alkoholu. Powiedział również, że Deb rzuciła butelką w pokoju hotelowym w Las Vegas podczas kłótni z kimś z jego najbliższego kręgu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *