Katrina Kaif zostawiła tę wiadomość w poście Alii

Ślub Alii i Ranbira: Alia i Katrina. fraza_katrina)

Alia Bhatt Centrum Ślubne Została zasypana komentarzami od swoich słynnych przyjaciół wkrótce po tym, jak podzieliła się nią w czwartek; Wśród nich jest wiadomość od Katriny Kaif, byłej dziewczyny Ranbira Kapoora. Ranbir i Alia pobrali się dziś w prywatnej ceremonii z udziałem rodziny i bliskich przyjaciół. Po ślubie Alia zamieściła zdjęcia z uroczystości na swoim koncie na Instagramie. W wątku komentarzy Katrina Kaif napisała: „Gratulacje dla was obojga. Cała miłość i szczęście. Katrina, która poślubiła Vicky Kaushal w grudniu ubiegłego roku, i Alia są od lat dobrymi przyjaciółkami i wkrótce rozpoczną pracę nad nadchodzącym filmem. Ji Lo ZaraW roli głównej Priyanka Chopra.

Dzieląc się swoimi rozmarzonymi zdjęciami ślubnymi, Alia Bhatt napisała: „Dzisiaj, otoczeni rodziną i przyjaciółmi, w domu… ​​w naszym ulubionym miejscu – balkonie, na którym spędziliśmy ostatnie 5 lat naszego związku – pobraliśmy się. już nie możemy się doczekać, aby wspólnie zbudować więcej wspomnień… Wspomnienia pełne miłości, śmiechu, kojącej ciszy, wieczory filmowe, głupie walki, wino i chińskie posiłki.Dziękujemy za całą miłość i światło w tym bardzo ważnym czasie w nasze życie. Sprawił, że ta chwila stała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Miłość, Ranbir i Alia”

Tutaj najpierw spójrz na post:

Sprawdź komentarz Katriny Kaif poniżej:

fkj7eut8

Alia Bhatt i Ranbir Kapoor Zakochali się w sobie na planie nadchodzącego filmu Ayan Mukerji brahmastra. Para spotykała się przez prawie cztery lata, zanim pogrążyła się w małżeństwie i zawiązała ślub w domu Ranbira Vastu.

na froncie roboczym, Ranbir Kapoor i Alia Bhatt Wkrótce pojawi się w Ayan Mukerji’s brahmastraW filmie wyprodukowanym przez Karan Johar Drama Productions występują między innymi Amitabh Bachchan, Dimple Kapadia, Moni Roy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *