Katrina Kaif zostawiła tę wiadomość w poście Alii

Ślub Alii i Ranbira: Alia i Katrina. fraza_katrina)

Alia Bhatt Centrum Ślubne Została zasypana komentarzami od swoich słynnych przyjaciół wkrótce po tym, jak podzieliła się nią w czwartek; Wśród nich jest wiadomość od Katriny Kaif, byłej dziewczyny Ranbira Kapoora. Ranbir i Alia pobrali się dziś w prywatnej ceremonii z udziałem rodziny i bliskich przyjaciół. Po ślubie Alia zamieściła zdjęcia z uroczystości na swoim koncie na Instagramie. W wątku komentarzy Katrina Kaif napisała: „Gratulacje dla was obojga. Cała miłość i szczęście. Katrina, która poślubiła Vicky Kaushal w grudniu ubiegłego roku, i Alia są od lat dobrymi przyjaciółkami i wkrótce rozpoczną pracę nad nadchodzącym filmem. Ji Lo ZaraW roli głównej Priyanka Chopra.

Dzieląc się swoimi rozmarzonymi zdjęciami ślubnymi, Alia Bhatt napisała: „Dzisiaj, otoczeni rodziną i przyjaciółmi, w domu… ​​w naszym ulubionym miejscu – balkonie, na którym spędziliśmy ostatnie 5 lat naszego związku – pobraliśmy się. już nie możemy się doczekać, aby wspólnie zbudować więcej wspomnień… Wspomnienia pełne miłości, śmiechu, kojącej ciszy, wieczory filmowe, głupie walki, wino i chińskie posiłki.Dziękujemy za całą miłość i światło w tym bardzo ważnym czasie w nasze życie. Sprawił, że ta chwila stała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Miłość, Ranbir i Alia”

Tutaj najpierw spójrz na post:

Sprawdź komentarz Katriny Kaif poniżej:

fkj7eut8

Alia Bhatt i Ranbir Kapoor Zakochali się w sobie na planie nadchodzącego filmu Ayan Mukerji brahmastra. Para spotykała się przez prawie cztery lata, zanim pogrążyła się w małżeństwie i zawiązała ślub w domu Ranbira Vastu.

na froncie roboczym, Ranbir Kapoor i Alia Bhatt Wkrótce pojawi się w Ayan Mukerji’s brahmastraW filmie wyprodukowanym przez Karan Johar Drama Productions występują między innymi Amitabh Bachchan, Dimple Kapadia, Moni Roy.

READ  Kostium Hydry „Zamaskowany piosenkarz” staje się niebezpieczny, stał się problemem bezpieczeństwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.