Recenzje „Nie”: pierwsze reakcje na Jordan Peele Thriller

Krytycy biorą udział w thrillerze Jordana Peele’a UFO.

Minęły trzy lata od pojawienia się salonów „Us”, ale nowe czekanie Jordan Bell Film dobiega końca. Oczekiwania nie mogą być wyższe, jak „nieNajnowszy, prowokujący do myślenia film Peele’a wchodzi do kin w ten weekend. A jeśli fani Jordana Peele wiedzą jedno, zawsze powinniście oczekiwać od niego nieoczekiwanego. Pierwsze reakcje były w dużej mierze przychylne.

Oczekiwanie na film „Nie” rosło od miesięcy, ponieważ zakodowane zwiastuny zapewniły, że thriller pozostał w pamięci wszystkich, nie ujawniając zbyt wiele na temat fabuły. Wiadomo, że film zawiera historię kosmitów i Hollywood, a także zawiera park tematyczny Gold Rush znany jako Jupiter’s Claim. Ale teraz, kiedy krytycy filmowi mogą swobodnie wyrażać swoje opinie na temat filmu, coraz więcej informacji zaczyna napływać na temat tajnego filmu. Jeśli czekanie 72 godziny na obejrzenie filmu wydaje ci się zbyt bolesne, na Twitterze jesteś dziś wieczorem.

„Nie” został napisany i wyreżyserowany przez Jordana Peele i gwiazdy Daniel Kaluuya i Keke Palmer jako dwóch braci, którzy prowadzą jedyną czarną stadninę w Hollywood. W rolach głównych występują również Brandon Perea, Michael Wincott, Stephen Yeun, Ren Schmidt, Keith David, Donna Mills, Barbie Ferreira, Devon Gray i Oz Perkins.

w ostatnich dniach wywiadPeele powiedział, że temat filmu UFO był postrzegany jako próba przyciągnięcia widzów z powrotem do multipleksowania scen.

„Pierwszą rzeczą, jaką wiedziałem, było to, że chcę stworzyć spektakl. Chciałem stworzyć coś, co publiczność może zobaczyć” – powiedział Bill. „Więc skupiłem się na wspaniałej amerykańskiej historii UFO”.

Chociaż z pewnością może to być bardziej science fiction niż poprzednie wysiłki Peele’a, „Nie” wciąż ma wiele własnego, odrębnego gatunku horroru. W rzeczywistości, Bell mówi, że tytuł wziął się z jego nadziei, że publiczność krzyknie „Nie!”

READ  Kim Kardashian i Kanye West ponownie łączą się jako rodzice

„Sam film zajmuje się sceną, dobrem i złem, które wynika z tej idei uwagi” – powiedział. „To epopeja horroru, ale ma kilka punktów, które mają wywołać reakcję, która jest bardzo słyszalna w teatrze”.

No ukaże się w kinach 22 lipca. Czytaj dalej, aby uzyskać raport na temat wczesnych reakcji mediów społecznościowych na film.

Udział: Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami filmowymi i telewizyjnymi! Zapisz się do naszych biuletynów e-mail tutaj.

READ  Jon Bon Jovi i Bruce Springsteen przejechali 100 mil bez telefonów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *