Toys 'R’ Us pojawi się we wszystkich sklepach Macy’s w tym okresie świątecznym

Toys „R” Us będzie w całych Stanach Zjednoczonych Messi (M) W ciągu najbliższych kilku miesięcy będzie to część rozszerzonego partnerstwa ze spółką-matką sprzedawcy zabawek WHP Global.

Rozmiary sklepów z zabawkami będą się wahać od 1000 stóp kwadratowych w mniejszych lokalizacjach do 10 000 stóp kwadratowych w głównych sklepach Macy’s w Atlancie, Chicago, Honolulu, Houston, Los Angeles, Miami, Nowym Jorku i San Francisco. W szczycie sezonu świątecznego ślady Toys R Us mogą się powiększać.

Sklepy będą otwarte od końca lipca do 15 października. Macy’s planuje kilka przyjaznych dla klienta dodatków, w tym przykładowe stoły do ​​nowych gier i naturalnej wielkości zdjęcie żyrafy Jeffreya.

Kiedyś sklep z zabawkami zbankrutował i zamknął wszystkie swoje sklepy w 2018 roku. Próbował kilku nieudanych zwrotów za pośrednictwem kilku właścicieli.

Ale Toys „R” Us dostało nowe życie w zeszłym roku Dzięki Macy Współpraca, w ramach której obie firmy zgodziły się sprzedawać gry na stronie internetowej Macy i otworzyły sklepy w 400 domach towarowych. Produkty Toys „R” Us są dostępne na stronie internetowej Macy i ToysRUs.com od sierpnia ubiegłego roku.

Firma WHP Global kupiła sklep z zabawkami od Tru Kids Inc. , która przejęła nieudaną markę w wyniku sprzedaży likwidacyjnej. Tru Kids otworzyło sklepy w New Jersey i Teksasie, ale zamknęło je na początku 2021 roku z powodu pandemii.

Firmy Macy’s i Toys „R” Us zostały dotknięte przez zmieniające się nawyki konsumentów i konkurencję ze strony dużych detalistów, takich jak kierowanie (CBDY) A Walmart (WMT). Ale w ostatnich miesiącach Macy’s przeszła zmianę fortuny, przewyższając konkurencję.

Firma podała w raporcie zysków za pierwszy kwartał, że jej sprzedaż gier była 15 razy wyższa niż w poprzednim porównywalnym okresie partnerstwa.

Przed zawarciem umowy zabawki Macy’s były sprzedawane w jej flagowych sklepach, sklepach Backstage typu „store-w-sklepie” oraz niezależnych sklepach Market by Macy’s i Backstage.

READ  Dimon z JPMorgan mówi, że ma taką samą intensywność do pracy, pewny siebie w zarządzaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *