Katy Perry wycofuje się z „American Idol” po 7 sezonach z powodu ostrej reakcji fanów

telewizja

Katy Perry ogłosiła w programie „Jimmy Kimmel Live!” W poniedziałek po siedmiu sezonach opuściła „American Idol”.Jimmy Kimmel na żywo/YouTube

Katy Perry ogłosiła w poniedziałek, że po siedmiu sezonach odchodzi z „American Idol”.

„Tej jesieni, we wrześniu, będę brał udział w wielkim festiwalu muzycznym w Brazylii o nazwie Rock in Rio, więc myślę, że to prawdopodobnie będzie mój ostatni sezon w „Idol”” – powiedział Perry w „Jimmy Kimmel Live”. Do zszokowanej publiczności.

„To znaczy, że bardzo kocham „Idol”” – kontynuowała. „Połączyliście mnie z sercem Ameryki, ale muszę poczuć własny puls”.

39-letnia piosenkarka „Last Friday Night” pojawiła się w nocnym programie promującym nadchodzący 22. sezon serii konkursów wokalnych.

Perry dołączył do panelu sędziowskiego 16. sezonu serialu w marcu 2018 r., kiedy ABC przywróciło go po wielu latach pracy w Fox.

Od czasu podpisania kontraktu piosenkarka „Never Truth Over” współpracowała z innymi sędziami Luke’em Bryanem i Lionelem Richie.

Kiedy gospodarz Kimmel (56 l.) zapytał „co powiedzieli Luke i Lionel” na temat jej odejścia, Perry odpowiedział: „Cóż, dowiedzą się dzisiaj wieczorem!”

„To znaczy, bardzo kocham „Idola”” – powiedziała w wieczornym programie. „Połączyliście mnie z sercem Ameryki, ale muszę poczuć własny puls”. ABC
Piosenkarka „Never Truth Over” poinformowała również, że tej jesieni wystąpi na festiwalu muzycznym Rock in Rio w Brazylii. Disneya

Występ Perry'ego w „Idolu” nie był pozbawiony kontrowersji. Tak naprawdę gwiazda popu opuściła program w zeszłym roku po tym, jak fani zaprotestowali przeciwko jej ostrej krytyce pod adresem uczestników.

Początkowo krytykowano ją za żart, że uczestniczka Sarah Beth Libby „dużo leżała na stole”, gdy usłyszała, że ​​młoda piosenkarka ma już trójkę dzieci.

Zasugerowała, aby współsędziowie Lionel Richie i Luke Bryan dowiedzieli się o jej odejściu podczas oglądania wieczornego programu. ABC

Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


„Pokazywanie tego w telewizji było żenujące i bolało” – powiedziała Libby, która ostatecznie opuściła „Idol”, aby opiekować się dziećmi, powiedziała w filmie na TikToku po wyemitowaniu jej wirusowego odcinka na początku 2023 roku.

READ  Członek Greta Van Fleet trafił do szpitala: „Ostatnie 24 godziny były trudne”

„Myślę, że wspieranie kobiet i podnoszenie na duchu innych kobiet jest wspaniałe. Uważam, że zawstydzanie matki jest bardzo bezbronne i myślę, że trudno jest być matką, a bycie kobietą jest wystarczająco trudne”.

Artystka „I Kissed a Girl” również została wygwizdana za krytykę błyszczącego stroju innej konkurentki.

Podczas występu w „Idolu” Perry była kilkakrotnie krytykowana, a widzowie dowiedzieli się, że „znęcała się” nad uczestnikami. ABC

Chociaż Perry rzadko poruszała kwestię, w której się znalazła, inny sędzia Bryan stanął w jej obronie.

„Katie została aresztowana za wyjście i zabawę podczas występu w programie telewizyjnym” – powiedział 47-letni Brian na festiwalu Country Music Association w czerwcu 2023 r.

„Nigdy nie możesz być zbyt bezpieczny w momencie, gdy jesteś zbyt sympatyczny, i nigdy nie możesz pozwolić sobie na żart lub dobrą zabawę”.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/02/13/entertainment/katy-perry-quits-american-idol-after-7-seasons-fan-backlash/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *