Każdy wolny agent Mets podpisujący kontrakt poza sezonem 2022-23

NOWY JORK – Zaledwie dwa lata temu, kiedy Steve Cohen kupił Mets, on i przedstawiciele zespołu ostrzegali opinię publiczną, aby nie „wydawali jak pijani marynarze” w pogoni za odnowionym składem. Przez dwie zimy Cohen utrzymywał (względnie) skromne wydatki.

Potem wszystko się zmieniło. Jak dotąd w tym sezonie rozdał wolnym agentom rekordowe w Major League 806,1 miliona dolarów oraz ponad pół tuzina innych kontraktów. Śledzenie wszystkiego może być trudne, więc oto spojrzenie na wszystkich głównych ligowców, których Mets dodali od zakończenia World Series.

*Umowy z gwiazdą nie są jeszcze oficjalne i nie zostały potwierdzone przez zespół.

3B Carlosa Correę12 lat, 315 milionów dolarów *
Poza sezonem było to zaskakujące, przyznał Correa 12-letni kontrakt z Metsami Po 13-letnim kontrakcie z Giants o wartości 350 milionów dolarów upadł z powodu obaw o jego zdrowie. Correa zagra trzecią bazę dla Mets, tworząc potężną lewą stronę pola bramkowego wraz z Francisco Lindorem.

Z Brandona Nimmo8 lat, 162 miliony dolarów
Nimmo, ulubieniec fanów we Flushing, wzbudził zainteresowanie drużyn, w tym Giants i Yankees, zanim wrócił do Mets (na krótko) po najdroższy kontrakt sezonu. Jest w organizacji już 12 lat i jest dobrą perspektywą na całe życie.

RHP Edwina Diaza5 lat, 102 miliony dolarów
Podpisanie kontraktu przez Diaza było pierwszym znaczącym posunięciem ze strony jakiegokolwiek zespołu w tym sezonie poza sezonem, ponieważ Mets szybko posunęli się, by zamknąć All-Star bliżej. Jego umowa obejmuje również opcję 20 milionów dolarów na sezon 2028, dając fanom wiele okazji do usłyszenia „Nargo” w Citi Field przez następne pół dekady.

RHP Justina Verlandera2 lata, 86,6 miliona dolarów
Mówi coś o pozasezonie Metsów, że kontrakt Verlandera wygląda tak tanio w porównaniu z niektórymi. Trzykrotny zdobywca nagrody Cy Young Award i były MVP został podpisany, aby zastąpić Jacoba deGroma w rotacji Metsów. Jego kontrakt obejmuje również opcję nabycia uprawnień w wysokości 35 milionów dolarów do 2025 roku Pasuje do kontraktu Maxa Scherzera Najwyższa średnia roczna wartość w historii Major League.

READ  Ostatnia sekunda FG vs. Dolphins zapewniają sobie miejsce w play-off nad Cowboys

RHP Prezent Sengi5 lat, 75 milionów dolarów
Dziką kartą poza sezonem był Senga, sześciokrotny mistrz Japan Series, który w listopadzie został nieograniczonym wolnym agentem. Metsowie wyrzucił go Uczyń go swoim numerem. 3 starter, Senga będzie musiał udowodnić, że jego charakterystyczny „duchowy widelec” może być równie skuteczny przeciwko pałkarzom MLB, jak był po drugiej stronie Pacyfiku.

LHP José Quintana2 lata, 26 milionów dolarów
Ich wynik został całkowicie przyćmiony przez bardziej błyskotliwe transfery Metsów Dwuletnia umowa dla Quintany, weteran z 11-letnim stażem, który w zeszłym sezonie osiągnął 2,93 ERA w wieku powyżej 32 lat dla Piratów i Kardynałów. Quintana powinien zająć czwarte miejsce za Scherzerem, Verlanderem i Cengą.

C Omara Narvaeza2 lata, 15 milionów dolarów *
Łapacze niezadowoleni z ofensywnej produkcji Jamesa McCanna — sprzedany do O Tydzień po tej transakcji – i Tomas Nieto, Mets Zawarłem układ z Narvaezem, leworęczny pałkarz, który jest biegły za talerzem. Transakcja powinna dać więcej czasu Francisco Alvarezowi, który ma największe szanse na poprawę defensywy w nieletnich. Obejmuje to rezygnację po roku 1.

RHP Adam Otavino2 lata, 14,5 miliona dolarów *
Fani Mets znają nowojorskiego Ottavino, który grał Batmana Robina du Diaza w Bullpen w 2022 roku. On Zwrot na umowie wieloletniej Skonfiguruj ponownie Díaza (z rezygnacją po następnym sezonie).

RHP Davida Robertsona1 rok, 10 milionów dolarów
Pomimo zainteresowania Robertsonem w terminie handlu w 2022 r., Mets go nie przejęli. Pięć miesięcy później 14-letni weteran upewnił się, że ponownie nie wyślizgnie się im z rąk. Robertson dołączy do Ottavino Kolejna opcja z prawej strony Ustawiony Díaz.

• Metsowie The Rays wymienili na leworęcznego pomocnika Brooksa RaleighaW następnym sezonie zarobi 4,5 miliona dolarów i jest pod kontrolą zespołu do 2025 roku.
• Muszą zapłacić walczącemu McCannowi Orioles za zawodnika, który zostanie nazwany później i otrzymać 19 milionów dolarów z 24 milionów dolarów pozostałych na jego kontrakcie.
• Zespół Wybrany praworęczny pomocnik Zach Green Od Jankesów w projekcie Reguły 5.
• Praworęczni miotacze Eliezer Hernandez i Jeff Brigham Handlował z Marlinami Aby zapewnić głębokość nachylenia.
• Praworęczni Stephen Ridings i William Woods oraz leworęczny Taylor Saucedo wyszli ze zwolnień. Będą rywalizować o miejsca pracy w bullpen.

READ  Wyniki March Madness, wyniki: Niepokój Auburn w Yale Najważniejsze informacje Dzień 2 Akcja turnieju mężczyzn NCAA

W sumie Mets dodali 16 graczy spoza organizacji do swojego 40-osobowego składu, w tym 806,1 miliona dolarów przeznaczonych dla wolnych agentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *