Kelsey Grammer składa hołd zmarłej Kirstie Alley

(CNN) Kelsey Grammer płaci pozdrowienia swojej przyjaciółce i byłej liderce Kirstie Alley, która umarł Od raka w grudniu w wieku 71 lat.

Podczas występu w „The Rachael Ray Show” Grammer powiedział, że Alley jest „promienna”.

„Kochałem Kirsty” – powiedział. „Zawsze była piękna. Miała w sobie to coś. Była taką promienną istotą ludzką i to przeszło”.

Dodał: „Wiedziała, jak kochać. Przez cały czas była bardzo szczera w wyrażaniu swoich emocji”.

Grammer przypomniał sobie czas, kiedy „miał kłopoty z prawem” i powiedział, że Alley był jedną z niewielu osób, które naprawdę go wspierały.

– Zjawiłem się – powiedział. „Była jedną z niewielu osób, które naprawdę okazały wsparcie i to było niesamowite. Zawsze mnie rozśmieszała. Wszystko, co robiła, sprawiało, że się śmiałem. Kiedy po raz pierwszy poszedłem do jej domu, na terenie posiadłości mieszkał lemur i pomyślałem: „Tylko w świecie Kirsty” „”.

Jeden z ostatnich spotkań, kiedy miał się z nią zobaczyć, miał miejsce na podpisaniu książki przez przyjaciela, ale Grammer powiedział, że ostatecznie się nie pojawiła.

„Kirsty była zauważalnie zaginiona i około tydzień później zniknęła” – powiedział.

Rae odpowiedziała, że ​​​​również lubiła Alley, mówiąc Grammer: „Cieszę się, że w ogóle ją znałem i cieszę się, że podzieliłeś się z nami niektórymi z tych przemyśleń. Dziękuję, kolego”.

READ  Władze witają kontrowersyjny program samochodowy rapera Ricka Rossa jako tysiące zalewających hrabstwo Fayette – WSB-TV Channel 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *